Deividas Meškauskas – apie jubiliejų, pasitraukimą iš ekranų ir vaikus: atskleidė, koks jis tėvas

2006-aisiais televizijoje pasirodęs jaunasis šokėjas Deividas Meškauskas ant parketo tiesiog skinte skynė prizines vietas. Vyras kaip mat pakerėjo žiūrovų širdis. Šiuo metu Deividas – ne tik aktyvus šokėjas, bet ir šokių studijos savininkas, choreografas ir atlikėjas. Neseniai paminėjęs 35-ąjį jubiliejų, jis tikina, kad bėgantys metai pažeria visokiausių minčių.

Portalui tv3.lt D. Meškauskas papasakojo apie tai, kaip leidžia laisvalaikį, kokia būna jo darbo diena ir atskleidė, koks tėvas jis yra.

Nors rudenį švęsta sukaktis – jubiliejinė, tačiau Deividas pasakoja, kad didelės šventės nerengė.

„Planavau padaryti didelę šventę sau ir draugams, nes tai didelis jubiliejus. Bet pradėjęs ją organizuoti supratau, kad nespėsiu, nes darbų labai daug, taigi gimtadienį švenčiau ganėtinai ramiai. Restorane susitikome su artimiausiais draugais, labai smagiai pasėdėjome, gimtadienis baigėsi naktiniame klube.

Man tokio gimtadienio – jaunatviško ir energingo – pakako. Nereikėjo jokių didelių iškilmių. Taip pat paminėjau progą važiuodamas į savo gimtuosius Anykščius pas tėvus“, – šypteli jis.

Darbų – iki kaklo

Anksčiau šokėjas daug laiko skirdavo televiziniams projektams, tačiau šiomis dienomis savo laiką jis leidžia kitaip. Savo šokių studiją turintis vyras tikina, kad yra gan daug žmonių, kurie ateina norintys išmokti šokio subtilybių.

„Televizijos projektų aš kartais pasiilgstu. Kartais tikrai miela grįžti ant parketo prie kamerų. Bet kaip bebūtų, aš šokio neapleidžiu – šoku spektakliuose, savo šokių studijoje ir, be abejo, mane labai džiugina, kad turiu daug užsakymų privačiuose vakarėliuose. Taip pat vedu daug pamokų, mokau šokti kitus.

Dažnai pas mane ateina šokti mokytis jaunieji, tačiau ateina ir vyresni, švenčiantys savo vestuvių sukaktis. Tai tikrai malonu, įdomu. Vyresni kitaip suvokia šokį, muziką, netgi kitaip supranta, kas yra partnerio apkabinimas.“

Ne paslaptis, kad su televizija atkeliauja ir dėmesys, žurnalistų skambučiai. Ar pašnekovo jis neslėgdavo?

„Būdavo visokiausių akimirkų, kartais tikrai norėdavosi privatumo, ypač kažkur poilsiaujant. Bet nėra čia ko slėpti, man tas dėmesys patinka, patiko visa gyvenimą. Nuo pat mažens aš šoku, man patiko būti ant scenos, būti matomam, – kalba pašnekovas. – Kad ir kiek yra minusų, buvimo ant scenos pliusai juos atperka.

Tikrai kartais susinervindavau dėl kitų, nebūdavo tos galimybės atrodyti, elgtis kaip nori. Aišku, esu šokėjas, scenos žmogus, turiu ir atitinkamai elgtis. Bet man dėmesys yra malonumas.“

Deividas neslepia savo gyvenimu ir veikla dabar patenkintas – darbų iki kaklo, o ir laisvalaikiu jis nesėdi rankų sudėjęs.

„Ko aš tik nešokęs, – šypteli jis. – Šokau ir dar šoku teatruose, bandau šiuolaikinį šokį, baletą, dabar išbandau bačatą, salsą. Mane labai žavi argentinietiškas tango, šokau flamenco.

Man šokiai yra visapusiškai įdomūs, iš kiekvieno jo išsineši tam tikros patirties, naujos energijos. Net negaliu išskirti kurio nors vieno, nes su judesiu aš tiesiog užaugau. Esu ne tik šokėjas ir pedagogas, bet ir ūkvedys, kuriam tenka prižiūrėti sales. Veiklų tikrai užtenka.“

Intensyvi darbotvarkė – Deivido kasdienybė. Neretai net jo šeštadieniai ir sekmadieniai būna užpildyti veiklomis. Šokėjas pasakoja, kad prasidėjus naujam sezonui ir į studiją grįžus mokiniams, užimtumas dar labiau padidėja.

„Pavasariui  jau pradėjo registruotis jaunieji. Praeitais metais šis periodas buvo visai rekordinis – tai galbūt dėl karantino. Per visa vasarą paleidau daug jaunųjų, šįmet matau, kad vėl panaši situacija. Jau dabar poros ruošiasi savo meilės šventei.

Kartais pats sau pasakau: „stop, laikas pailsėti“. Tų darbų retkarčiais būna tiek, kad net stogas čiuožia. Tada norisi savaitę neturėti jokių šokių užsiėmimų, o tiesiog prižiūrėti studiją – atlikti administracinius, reklamos darbus. Labai daug laiko atima ūkio darbai – studijos priežiūra, remontas, tobulinimas. Kartais nebesinori judėti dėl darbų gausos“, – sako Deividas.

Vis dėlto nuo judesio jis toli neatitolsta netgi ir poilsiaudamas:

„Tikrai mėgstu aktyvų laisvalaikį. Aišku, kartais norisi visa dieną pragulėti ant gulto ar tiesiog prabūti prie baseino arba Lietuvos gamtoje su meškere rankoje. Tada nesinori, kad kas nors prie manes lįstų. Labai mėgstu žvejoti.

Bet aš ilgai vienoje vietoje negaliu prasėdėti. Jei važiuoju į užsienį, visada einu kur nors apsižvalgyti, pasivaikšičoti, mėgstu tyrinėti aplinką. Mano laisvalaikyje turi būti gamta, nes būti kažkur SPA centruose, baseinuose viduje manes visai nevilioja. Žiemą aš visada traukiu slides, snieglentes, kad tik būčiau gamtoje.“

Prabilo apie tėvystę

Didelę D.Meškausko gyvenimo dalį užima ir šeima. Šokėjas – netrukus ketvirtąjį gimtadienį minėsiančios dukros Frėjos, kurios susilaukė su aktore Ineta Stasiulyte ir keturiolikmečio sūnaus Adomo, kurį augina su dainininke Rūra Ščiogolevaite, tėtis. Jis pasakoja, kad atrasti laiko atžaloms tikrai pavyksta, tačiau abu jie – skirtingi.

„Sūnus turi aktyvų laisvalaikį, sportuoja, bet dabar lanko muzikos mokyklą, dovanų jam pirkau specialią garso plokštę, nes jis pradėjo muziką kurti. Dukra kartais stebiuosi – kaip tokia maža mergaitė gali mokėti taip judėti… Tikrai nerealiai jaučia muziką, parodo nerealių judesių. Aišku, ji kopijuoja, ką mato, bet esu sužavėtas, kad tokio amžiaus mergaitė moka taip improvizuoti judesius“, – šypteli jis.

Paklaustas, ar norėtų, kad jo vaikai sektų jo pėdomis karjeroje, šokėjas neslepia šį sprendimą paliksiantis jiems patiems.

„Tikrai negalvoju apie tai. Noriu, kad ji pati pajaustų ir žinotų, ko nori iš šio gyvenimo. Tačiau manau, kad ateityje ji norės lankyti šokius, tik klausimas kokius.“

Paklaustas, ar auklėjant vaikus jis yra griežtas, Deividas neslepia, kad griežtumas – nėra ryškioji jo charakterio savybė.

„Jei aš ir supykstu, stengiuosi pagalvoti, kaip tą pastabą perteikti taip, kad vaikas ją suprastų ir prisiimtų atsakomybę. Nes balso pakėlimas ar kažkokia bausmė tikrai nepadės. Todėl visada pagalvoju. Esu labiau linkęs pakalbėti, paaiškinti taip, kad  vaikas suprastų, kas padaryta negerai ir ką galėtų daryti kitaip. Pastebėjau, kad sūnus tikrai turi panašių mano bruožų, o dėl dukros sunku pasakyti – ji dar per maža, tačiau aktyvi ir linksma“, – atskleidžia jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer