Aiškėja daugiau apie tragediją: 3-metės SPA Anykščiuose pasigedo brolis

Aiškėja tragiškos nelaimės aplinkybės, kai su tėvais poilsiaudama nuskendo trimetė Anykščių SPA Vilnius. Nelaimės liudininkai tikina, kad ir greitoji atvyko laiku, ir poilsio vietoje budėjo prižiūrėtoja. Vietos žiniasklaidai žuvusios mergytės giminaičiai prasitaria, kad nelaimė nutiko akimirksniu, veikiausiai mažylei susitrenkus galvą. Be jos šeimoje auga dar du berniukai.

Šeštadienį apie pusę dvylikos dienos į Anykščių SPA skubėjo ir greitosios medikai, ir policija, mat buvo gautas pranešimas, kad poilsiaudama su tėvais skendo spalį vos trejų sulaukusi mažylė. Viena iš įvykio liudininkų ponia Gailutė tą akimirką buvo SPA centre.

„Vaikiukų ten buvo džiakuzi daug. Maudėsi mačiau, tėvai ten, kas gulėjo ant šezlongo, kas vaikščiojo“, – pasakoja įvykio liudytoja Gailutė Morkūnienė.

O jau po minutės – apie nelaimę kaip tik toje vietoje, kur prieš akimirką buvo visai ramu Gailutei pranešė jos vyras.

„Mergaitė jau buvo ištraukta. Kažkas ištraukė ir jau masažavo. Paskui, pasirodo, ten buvo gydytojas kardiologas. Oro įpūtimai buvo. Darėm trise, kas galėjom“, – kalba G. Morkūnienė.

Greitoji, kaip sako moteris, atvažiavo žaibiškai.

„Viskas vyko tikrai žaibiškai, bandėm defibriliuot, mes jau ir prieš greitąją bandėm defibriliuot, bet nedavė elektrošoko, kadangi širdelė buvo atjudinta. Ir jau pasitraukėm, bet gaivinkite toliau, gaivinkite toliau, bet vaikas be sąmonės, aš nežinau, kiek tos smegenytės dar buvo gyvos. Nes vanduo džiakuzi šiltas ir labai greitai tos smegentytės žūsta“, – teigia G. Morkūnienė.

Pastangas gaivinti mažylę dėjo visi, kas galėjo – ir medikai, ir, kaip sako Gailutė, policijos pareigūnai, tačiau nuvežta į ligoninę apie pirmą dienos mergytė mirė. Kaip nutiko nelaimė, SPA Vilnius Anykščiai vadovė plačiau nekomentuoja.

„Negalime komentuoti, nes vyksta tyrimas. Pareigūnai prašė jokios informacijos apie įvykį neteikti. Tai gerbdami tiek vykdomą tyrimą, tiek pačius šeimos narius, neteikiame jokių komentarų“, – sako direktorė Giedrė Maumevičiūtė.

Interneto portalui „Anykšta“ kelias detales atskleidė žuvusios mergytės giminės: esą mažylės mama stovėjo vos už kelių metrų nuo sūkurinės vonios ir išgirdo, kad vienas sūnų pasigedęs sesers puolė klausti, kur ji. Mama esą pribėgo prie sūkurinės vonios, tačiau joje mergaitės jau nebesimatė.

Kaip pasakojo giminaičiai, nuskendusi mergaitė prieš tai laiką leido neužsidėjusi plaukmenų, o krisdama į sūkurinę vonią ji galimai susitrenkė galvą. Pasak giminių, prižiūrėtojo šalia nebuvo. Tačiau liudininkė Gailutė sako ką kitą.

„Yra prižiūrėtoja, moteris pergyvena, Ji labai padėjo ir po to – ir laikė lašelines, ir, matosi, ji kompetetinga moteris, ir vakar, pavyzdžiui, šnekėjomės mes, tai ji labai pergyveno, bet, kiek aš supratau, ji nėra atsakinga, nes tėvai turi už vaikus atsakingi būti“, – kalba G. Morkūnienė.

Kaip viskas vyko iš tikrųjų, ir kaip nutiko nelaimė prieš aštuonerius metus pašventintose patalpose, paaiškės per ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Kaip aiškina įvykio liudytoja, toje vietoje, kur įvyko nelaimė, viskas filmuojama, tad ir įvykis esą galimai buvo užfiksuotas. Mergaitės šeima kilusi iš Ignalinos, pasak giminaičių, dirba Vilniuje. Be mergytės šeimoje auga dar du berniukai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer