Į butą įžengusi nuomotoja rado Beatos kūną: moters mama iki šiol įsitikinusi, kad dukra buvo nužudyta

„TV pagalbos“ laidoje – sukrečianti ir daug klausimų sukėlusi istorija. Beatos artimieji sukrėsti – jie įsitikinę, kad jų mylima moteris buvo nužudyta prieš ją smurtavusio vaikino. Lygiai taip pat galvoja ir liudininkė, radusi moters kūną. Tačiau pareigūnai pateikė visai kitokias išvadas, kurios artimiesiems neatrodo teisingos. Tad kokia yra tikroji tiesa?

„Mano dukra buvo nužudyta“, – taip teigia Valentina. Jauna mergina buvo rasta bute negyva su smurto žymėmis ant veido ir kūno. Moteris įsitikinusi, kad jos dukra buvo nužudyta, o dėl to yra kaltas merginos mylimasis, kuris ne kartą yra prieš ją smurtavęs. Bet ar yra tame tiesos? Ar tai tik tiesos priimti negalinčios ir gedinčios motinos įsitikinimai?

„Jeigu tu vieną kartą gavai į akį, tai tu gausi dar ir dar, ir dar“, – mirusiai dukrai ne kartą yra sakiusi jos mama Valentina.

Smurtas vyko nuolat

Kad Beatos mylimasis prieš ją pakeldavo ranką, žinojo ir buto nuomuotoja Laima, kuri ir rado Beatos kūną. Laima Beatai ir jos mylimajam išnuomavo būstą gyventi. Moteris tikina, kad jų bute visados buvo smurtaujama.

„Beata su savo draugu pas mus apsistojo svečių namuose, kai jie nuomavosi šitą būstą. Jų kambaryje nuolat vyko muštynės, nesutarimai, riksmai. Beata nuolat kentėdavo savo draugo smurtą ir fizinius išpuolius.

Aš šitą matydavau, kadangi aš ten lankydavausi ir juos tramdydavau. Prašydavau nurimti ir prašydavau išsikraustyti. Jie visąlaik dievagojosi, kad tai – paskutinis kartas“, – pasakojo Laima ir patikino, kad vis tiek niekas nesikeitė.

 

Anot Laimos, Beata nuolat kviesdavosi kitų žmonių pagalbą, tačiau kam nors pabandžius iškviesti policiją prašydavo to nedaryti, nes esą nuo to bus blogai jos draugui.

„Aš jį labai myliu ir nenoriu, kad jam būtų blogai“, – taip Laimai sakydavo Beata.

Laima ant Beatos kūno matydavo smurto žymes ant rankų, veido srityje ir t.t. Kartais mergina Laimai pati rodydavo smurto žymes, tačiau jokių veiksmų dėl to vis tiek nesiėmė.

Kūną rado bute

Laima ir buvo tas žmogus, kuris rado Beatos kūną. Tiesa, moteris iškart jos neatpažino.

„Paskambino klientas ir pasakė, kad reikia įleisti į butą. Aš su savo atsarginiu raktu atsirakinau butą, kuris turėjo būti tuščias, nes jis buvo vienintelis neapgyvendintas, ir radau ten negyvą moterį. Iškart jos net neatpažinau, ji buvo siaubingai sumušta. Buvo didžiulės mėlynės ant veido, ant kūno, o aš jos neatpažinau, nors ji pas mane prieš tai gyveno 2 savaites, bet pamačiusi aš neatpažinau, kad ten ji“, – lemtingą akimirką prisiminė Laima.

Negana to, Laima moterį aptiko būdama su klientu. Pasirodo, kad buto, kuriame buvo rastas Beatos kūnas, raktai buvo dingę, o tai Laima pastebėjo tik tos dienos rytą. Paskutinį kartą Laima bute buvo praėjusios dienos vakarą. Tai reiškia, kad Beata bute galėjo prabūti tik vieną naktį. Nuomotoja mano, kad Beatos draugas specialiai ieškojo, kuris butas yra laisvas.

Radusi kūną moteris iškart paskambino policijai ir nufotografavo įvykio vietą. Laima iškart pagalvojo, kad Beata buvo nužudyta.

„Pirma mintis buvo tokia, kad čia buvo smurtinė mirtis ir kad nusikaltėlis pabėgo, nes kambarys buvo užrakintas, kai aš atėjau. Nes jeigu žmogus ieškotų pagalbos, tai jis neužrakintų žmogaus gulinčio ar mirštančio“, – teigė Laima.

Beata kartodavo, kad myli

Kad Beata buvo nužudyta tikina ir jos mama Valentina. Moteris neslepia skausmo ir ašarų dėl dukters netekties.

Valentina tikina, kad ji su dukra buvo labai artimos. Moteris žinojo apie jos draugą, buvo su juo susipažinusi. Iš pradžių jis atrodė malonus, tačiau vėliau viskas pasikeitė. Anot Valentinos, jis vartodavo daug alkoholio ir smurtaudavo prieš jos dukrą.

„Pamačiusi pirmą mėlynę, aš paklausiau, iš kur. Ji sako: ai, čia mes apsipykome, apsistumdėme, jis netyčia alkūne man sudavė į akį“, – motinai pasakojo Beata, o Valentina ją patikino, kad smurtas tęsis, nors merginai jos mylimasis sakė kitaip.

Ir Valentina buvo teisi – smurtas nesibaigė ir tik didėjo. Tačiau artimųjų prašymai nepadėjo, Beata jų neklausė.

„Ji visąlaik kartodavo tą patį – aš be galo jį myliu. Sakydavo, kad čia, mama, gal pirmą kartą gyvenime sutikau žmogų, kurį taip nuoširdžiai myliu ir noriu būti su juo. Vienintelis atsakymas“, – pasakojo Valentina.

Valentina įsitikinusi, kad smurtaujantis Beatos mylimasis ir yra tas, kuris nužudė merginą. Tačiau teismo medicinos ekspertų išvada moterį šokiravo – esą Beata mirė natūralia mirtimi dėl širdies nepakankamumo ir kitų ligų.

„Aš tuom netikiu“, – tikina Valentina.

Ar Valentina teisi? Ar teismo medicinos ekspertai rado smurto žymes? Ką šioje situacijoje gali padaryti Beatos artimieji? Kaip situaciją vertina advokatas Vygaudas Molis?

Visus komentarus ir daugiau detalių apie tragediją žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

 

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadienias 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer