Aiškėja daugiau detalių apie po traukiniu žuvusį vyrą: galėjo pervertinti savo jėgas

Sekmadienį pro Kauną važiavęs tranzitinis keleivinis traukinys Maskva–Kaliningradas partrenkė geležinkelį kirsti bandžiusį vyriškį. Kaunietis žuvo iš karto. Į tragedijos vietą atskubėjo itin gausios pareigūnų pajėgos, vienu metu čia dirbo apie 10 ekipažų – vieni aiškinosi tragedijos aplinkybes, kiti stebėjo traukinį

Tragedija Kauno pakrašty nutiko apie 10 ryto. Tranzitinis keleivinis traukinys Maskva–Kaliningradas kliudė geležinkelį miške Petrašiūnuose netoli viaduko kirtusį vyriškį. Kaunietis žuvo iš karto, atvykę medikai konstatavo jo mirtį.

Į tragedijos vietą atskubėjusi moteris, patvirtino, kad žuvusysis jos 65-erių metų tėtis. Vyras esą ankstyvą rytą nuvyko prie kapinių, kur prekiavo gėlėmis, palikęs automobilį namo norėjo grįžti pėsčiomis. Iki namų jam buvo likę visai netoli.

Namiškiai spėja, kad vyriškis greičiausiai išvydęs traukinį tikėjosi spėti pereiti į kitą bėgių pusę, bet pervertino jėgas ar suklupo. Jis esą skundėsi ir prasta klausa, tad galėjo ir neišgirsti traukinio. Kauniečiai išvydę nelaimę sukrėsti, esą geležinkelį čia kerta daug žmonių, bet tokios tragedijos nepamena.

Vietiniai teigia žinantys, kad ši vieta pavojinga, todėl reikia būti ypač atsargiems.

„Vaikšto, žioplinėja, mes einam į bažnyčią, į Pažaislį, visada apsidairai kažkaip. O čia traukinių tai nemažai pravažiuoja, krovininiai pagrinde ir,, va į Kaliningradą keleivinis pro čia važiuoja… Kiek gyvenu tai pirmas atvejis čia, aš netoli jau 50 metų gyvenu, negirdėjau kad būtų buvę.“

„Vaikščioja matau, ateina pasivaikščiot, eina, aš tai niekad nelipu…“

„Rizikinga?“

„Aišku, nesąmonė…“

Prie traukinio sulėkė itin gausios pareigūnų pajėgos, dirbo net 7 policijos ekipažai ir dvi viešojo saugumo tarnybos komandos. Vieni tyrė įvykį, kiti stebėjo traukinį, kuriuo daugiausia vyko Rusijos piliečiai. Eismas šiame geležinkelio ruože buvo sustabdytas bent porai valandų. Keleivinis traukinys į Rusiją pajudėjo apie vidurdienį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer