Akibrokštas iš Johhny Deppo eks: kaltina išprievartavimu, vadina buvusį impotentu

Nors visame pasaulyje nuskambėjęs teismo procesas tarp aktorių ir buvusių sutuoktinių Johnny Deppo ir Amber Heard ir pasibaigė vyro naudai, į viešumą dabar iškilo nauji teismo dokumentai, kalbantys apie itin pikantiškas poros gyvenimo detales.

„Daily Mail“ praneša, jog šiuose dokumentuose pasakojamas, kad garsusis aktorius kenčia nuo impotencijos. Pasak A. Heard advokatų būtent tai ir išprovokavo J. Deppą tariamai prievartauti žmoną buteliu likerio.

„Nors ponas Deppas ir nenorėtų kalbėti apie savo impotenciją, ši informacija itin svarbi kalbant apie seksualinį smurtą, įskaitant ir Deppo agresiją bei butelio panaudojimą šiam tikslui“, – rašoma dokumentuose.

Pasak Amber Heard advokatų, ši liga gali būti tariamų Johnny Deppo agresijos priepuolių ir pykčio nevaldymo priežastis. Pati aktorė teigė, jog sutuoktinis nuo erekcijos sutrikimų vartojo medikamentus, tačiau šie mažai pagelbėjo.

„Vadinau tai piktu seksu, jo negalėjimas turėti lytinių santykių jį labai erzino. Jis užmesdavo mane ant lovos ir priversdavo mane su juo mylėtis, naudojo agresiją“, – tvirtino A. Heard.

Aktorė teigė, jog sutuoktinis leisdavo daug laiko su draugais, su kuriais gerdavo, įskaitant liūdnai pagarsėjusį rokerį Marilyn Mansoną ir jos pačios tėvą Davidą Heardą. Pasak jos, šios kelionės į barą jį padarydavo dar agresyvesniu.

Maža to, A. Heard aiškino, jog visų santykių ir santuokos metu save pilnai išlaikė finansiškai, nors J. Deppas jai ir pažadėjo ja „pasirūpinti“.

„Jis norėjo, kad jam priklausyčiau, kovojo prieš mane dėl kiekvieno vaidmens. Tai, kaip jis kalbėjo apie dirbančias aktores, buvo šlykštu. Būti aktore jam buvo nuodėmė, tai jam buvo tas pats, kas būti k***e“, – aiškino A. Heard.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer