Milžiniškų antakių savininkė bijo išeiti iš namų: dėl išvaizdos grasino nužudyti jos dukrą

Moteris, kuriai priklauso storiausi antakiai Didžiojoje Britanijoje, atsivėrė apie piktus komentarus internete. Pasirodo, nuo jų kenčia ne tik pati britė – grąsinimų sulaukė ir jos maža dukrytė.

Sammie-Jo Hailford surinko daugiau nei du milijonus paspaudimų „patinka“ socialiniame tinkle „TikTok“. Tačiau jos šlovė nepraėjo be pasekmių – Sammie kasdien susiduria su žiauria kritika ir net grąsinimais.

27-erių moteris teigė, jog vienas komentaras ją labai išgąsdino: „Viena šlykšti žinutė buvo grąsinimas pagrobti ir nužudyti mano dukrą.

Tai įvyko praėjusį mėnesį. Iš pradžių labai išsigandau, man tai atrodo pati bjauriausia žinutė, kokią gali išsiųsti žmogus.“

„Užblokavau juos, tada supratau, kad tai nebuvo tikra paskyra. Šiek tiek nurimau ir nusprendžiau palikti tai praeityje.

Užfiksavau tai tam, kad atsiradus daugiau tokių komentarų turėčiau įrodymus. Buvo siaubinga, bet tai buvo tik viena tokia ekstremali žinutė. Įprastai tiesiog gaunu bjaurius komentarus“, – pasakoja Sammie-Jo.

Dviejų vaikų mama sulaukė patyčių ne tik dėl antakių – internautams užkliuvo ir jos kreivi dantys. Tačiau Sammie propaguoja meilę sau ir kartais netgi specialiai užsipiešia apgamus ar vientisą antakį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer