Aktorius Julianas Sandsas rastas negyvas: buvo ieškomas nuo žiemos

Pusmetį trukusios britų aktoriaus Juliano Sandso (65 m.) paieškos baigėsi tragiškai – žinomas vyras Kalifornijos kalnuose rastas negyvas.

Antradienį oficialiai patvirtinta, kad žmogaus palaikai, rasti netoli vietovės, kurioje daugiau nei prieš penkis mėnesius dingo Julianas Sandsas, yra aktoriaus, rašo portalas „Mirror“.

Britų aktorius dingo sausio 13 d., netrukus po savo 65-ojo gimtadienio, žygiuodamas pėsčiomis San Gabrielio kalnuose Kalifornijoje, esant sudėtingoms vietovės sąlygoms.

Per kelis mėnesius nuo tada, kai buvo pranešta apie jo dingimą, buvo vykdomos antžeminės ir oro paieškos. Kūnas buvo rastas šeštadienį, aktoriaus tapatybė patvirtinta antradienį.

Policija pareiškime patvirtino tragišką žinią.

„2023 m. birželio 24 d. Baldy kalne rasto kūno identifikavimo procesas baigtas. Identifikuoti 65 metų Juliano Sandso palaikai. Mirties priežastis vis dar tiriama, laukiama papildomų tyrimų rezultatų. Norėtume padėkoti visiems savanoriams, kurie nenuilstamai dirbo ieškodami J. Sandso“, – rašoma pareiškime.

Teigiama, kad aktorius buvo patyręs keliautojas ir, kaip manoma, dingo išėjęs į žygį San Gabrielio kalnuose esančioje Mount Baldy vietovėje.

Jis atliko vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Kambarys su vaizdu“ (1985 m.), „Užkerėtasis“ (1989 m.) ir „Palikti Las Vegasą“ (1995 m.).

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer