Alfa vyras – Airinas grįžo: Vilniuje vilioja merginas „masažais“, apsimeta specialistu

Estetinės medicinos ir kosmetologijos klinika „Beauty Balance“ susidūrė su sukčiais. Minėta įstaiga pasidalijo įrašu, kuriame rašoma, kad Airinas Arutiunianas Vilniuje vilioja merginas ir apsimeta masažuotoju.

Apie tai „Beauty Balance“ parašė feisbuke ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti ir Alfa vyras.

„Sveiki, norime perspėti, kad paskutiniuoju laiku, bent mūsų žiniomis nuo vasario mėnesio, o gal ir anksčiau, vienas gudrus veikėjas pradėjo naudotis mūsų klinikos vardu ir kviesti modelius nemokamiems masažams.

Siūlo susitikti prie klinikos laiptų, sako kad šiuo metu klinikoje labai triukšminga ir nuveda modelius į gretimo namo būtą. Ir mūsų žiniomis jis prisidengiant masažu atlieka tvirkinamus veiksmus.

Norime perspėti, būkite atsargios! Jokių nemokamų masažų ne klinikos patalpose neatliekame, kaip ir pačioje klinikoje! Pas mus dirba (nuomoja) kabinetus patyrusios specialistės, visos turi savo klientų ratą.

Kas nukentėjo, labai prašome, nepabijoti ir nueiti į policiją, parašyti pareiškimą, kuo daugiau bus, tuo greičiau pavyks sustabdyti to tipo veiklą.Labai keista, kad tas žmogus, mūsų žiniomis, dar ir turi TV „žvaigždės“ statusą“, – rašoma socialiniame tinkle.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer