„Chaosas ir griūtis“: Nevzorovas paaiškino, kas laukia Rusijos po Ukrainos pergalės

Rusijos Federacijai po karo su Ukraina pradžios neliko galimybių išlikti, valstybei gresia chaosas ir griūtis, įsitikinęs aršus V. Putino valdžios kritikas, žurnalistas Aleksandras Nevzorovas.

Viešųjų ryšių eksperto teigimu, Rusijoje pastaruosius 150 metų literatų, dailininkų, kompozitorių ir skulptorių buvo kuriama „didinga mitinė „žuvusio rusų kario“ figūra“.

„<...> Buvo kuriamas mitas apie stebukladarį karžygį, apie milžiną, apie išvaduotoją. Tačiau prakeiktas interneto padidinamasis stiklas, kuris leidžia įžvelgti visas detales, leidžia matyti ir tai, kad visas šis dalykas yra mitas… Mes matome, kad Rusija prarado visą šį žavesį, kurį turėjo – nepasiekiamos, atspindinčios ypatingą kultūrą“. Nėra tos kultūros“ – pažymėjo jis.

Neseniai Ukrainos pilietybę gavęs, o anksčiau į Rusiją nusprendęs nebegrįžti dėl prasidėjusio Kremliaus teroro prieš kitaminčius A. Nevzorovas pažymėjo, kad Europoje rusų kultūra niekaip nėra draudžiama, ji tiesiog yra išbraukiama iš repertuarų, bibliotekų ir žmonių širdžių kaip „nepavykusi“.

„Tokioje situacijoje, dar atsižvelgiant į visą tą obstrukciją, kurią vykdo Vakarai, aišku, Rusijai nėra galimybių išlikti. Aišku, kad iškart po to, kas vyksta dabar, iškart po Ukrainos pergalės kils chaosas, prasidės griūtis, byrėjimas…“ – cituojamas jis UNIAN.

Eksperto manymu, tokios Rusijos Federacijos, kokia ji buvo iki šiol, jau niekada nebebus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer