Amber Heard ruošiasi skųsti teismo sprendimą Johnny Depp naudai

Šešias savaites trukęs skandalingasis Johnny Deppo ir buvusios jo sutuoktinės teismas baigėsi „Karibų piratų“ žvaigždės pergale. Prisiekusieji pripažino, kad Amber Heard piktavališkai melavo dėl neva patirto smurto ir taip sugadino jo reputaciją.

Buvusiai Deppo žmonai teismas nurodė sumokėti Deppui virš 10-ies milijonų dolerių kompensaciją. Pats aktorius tikino netveriantis džiaugsmu, kad pagaliau gali atversti naują gyvenimo puslapį.

„Mes nurodome Amber Heard sumokėti 10 milijonų dolerių kompensacijos. Taip pat mes, prisiekusieji, skiriame jai sumokėti 5 milijonus dolerių baudžiamosios žalos nuostolių“, – tai – Virdžinijos valstijos teismo verdiktas, kuris po dviejų metų garsiam aktoriui, „Karibų piratų“ žvaigždei Johnniui Deppui grąžino gyvenimą.

Prieš dvejus metus aktorius Londone pralaimėjo bylą dėl šmeižto, kad esą jis mušė žmoną laikraščiui „The Sun“. O dabar – po šešias savaites trukusio teismo proceso, prisiekusiųjų sprendimas aiškus – Amber Heard apšmeižė savo buvusį sutuoktinį Deppą dėl neva patirto smurto ir piktavališkai spaudoje skleidė melus.

Vis tik Amber neteks Deppui sumokėti 15-os milijonų dolerių – Virdžinijos įstatymai numato, kad baudžiamosios žalos nuostoliai negali viršyti 350-ies tūkstančių dolerių, tad iš viso jai teks kompensuoti 10 milijonų 350 tūkstančių. Vis dėlto teismas 2 milijonų dolerių kompensaciją priteisė ir pačiai Amber Heard – prisiekusieji nutarė, kad ji buvo apšmeižta Deppo advokato dienraštyje „Daily Mail“, kai šis pareiškė, kad Heard pareiškimai apie smurtą tėra pramanai.

„Nuosprendis patvirtina tai, ką sakėme iš pradžių – kaltinimai Johnny Deppui yra šmeižtas, nepagrįstas jokiais įrodymais“, – teigia aktoriaus advokatė Camille Vasquez.

Tačiau toks sprendimas itin papiktino Heard, kuri nuo pat skyrybų tikina esanti smurto šeimoje auka – nepasitenkinimas matyti ir teismui skelbiant verdiktą. Iškart po jo Heard išleido pranešimą socialiniuose tinkluose ir teigė, kad laimėjo Deppo įtaka ir galia, o toks verdiktas siunčia moterims žinutę, kad prieš jas galima smurtauti.

Pats aktorius pastarąsias dienas leido Londone ir išklausyti verdikto neatvyko. Tačiau šį paskelbus socialiniame tinkle „Instagram“ džiaugėsi pagaliau susigrąžinęs savo gyvenimą ir reputaciją.

Londono gyventojai fiksuoja ir vaizdus, kaip žmonės tiesiog gatvėje sveikina bylą laimėjusį Deppą.

Šešias savaites žiūrovų dėmesį ši byla traukė ne tik dėl neįtikėtinų sutuoktinių poros gyvenimo istorijų, tokių kaip Heard tuštinimasis ant lovos ar pateiktų įrodymų, kad buvusi sutuoktinė pati smurtavo prieš aktorių. Tačiau ir dėl Heard vaidybos, kaip kad vaizdo įraše, kuriame ji šypsosi… o tada staiga prisimena, kad iš tiesų turėtų atrodyti liūdna.

Dabar Heard ruošiasi teikti apeliaciją ir apskųsti šį teismo sprendimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer