Į Moldovą rėžėsi numušta rusų raketa

Pirmadienio rytą į Moldovos šiaurėje esantį Naslavčos kaimą rėžėsi Rusijos raketą, kurią numušė Ukrainos oro gynyba. Apie tai pranešė šalies Vidaus reikalų ministerija, rašo „Evropeiskaja Pravda“.

Ministerija pažymėjo, kad raketą numušė Ukrainos oro gynybos sistema ir ji nukrito šiauriniame Naslavčos kaimo pakraštyje, esančio prie sienos su Ukraina.

Kol kas incidento aukų nėra, tačiau išdaužti kelių namų langai.

„Vidaus reikalų ministerijos pajėgos, siekdamos išvengti galimų pavojų, atitvėrė zoną, kurioje nukrito raketa, vietoje dirba dokumentacijos grupė“, – rašoma ministerijos pranešime.

Ukraina pirmadienį pranešė, kad Rusijai į taikinius visoje šalyje paleidus daugiau kaip 50 sparnuotųjų raketų, 80 proc. Kyjivo gyventojų liko be vandens, o 350 000 namų liko be elektros energijos.

Tuo metu ukrainiečių premjeras Denysas Šmyhalis informavo, kad dėl dronų ir raketų atakų be elektros liko „šimtai gyvenviečių“ septyniuose Ukrainos regionuose.

Spalio 10 dieną Moldova pareiškė, kad Rusijos sparnuotosios raketos, nukreiptos į Ukrainą, kirto jos oro erdvę, ir iškvietė Maskvos pasiuntinį pasiaiškinti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer