Anyta nuotakai smogė iš pasalų: privertė sūnų palikti savo žmoną

Moteris teigia, kad jos išsvajotas vestuves sugadino ne į savo reikalus besikišanti uošvė – jaunikį ji privertė nuotaką palikti kitą dieną po vestuvių.

Palikta nuotaka, prisistačius vardu Jilian, TikToko vaizdo įraše pasidalino savo istorijos versija. Jos įrašą peržiūrėjo 13,9 milijono žmonių. Šiame vaizdo klipe Jilian prisijungė TikToko akcijos „Parodyk pirštu“, kurios metu žmonės dalinasi neįprastomis istorijomis iš savo gyvenimo. Ji papasakojo, kaip sugriuvo jos santuoka.

Jilian sako, kad su savo išrinktuoju susituokė nuostabioje ceremonijoje Meksikos paplūdimyje, bet viskas greitai baigėsi liūdnai, kai įsikišo jaunojo mama, pareikalavusi sūnaus pasirinkti tarp jos ir nuotakos. Ji sakė: „Jis nusiėmė savo vestuvinį žiedą ir mane paliko kitą dieną po vestuvių.“

Jilian sako, kad jos uošvė pavydėjo sūnaus jai skiriamo dėmesio, tačiau Tviteryje vyro sesuo tai paneigė. Ji Jilian įrašus vadina „visiškomis melagystėmis“.

Nusiminusi Jilian teigia, kad po vestuvių iš Meksikos parskridusi namo į Kanadą šalį rado užsidariusią į karantiną dėl koronaviruso. Tuomet ši istorija darosi dar keistesnė – Jilian teigia, kad nebegalėjo gyventi tame pačiame bute, kuriame gyveno su savo buvusiu sužadėtiniu, o jo šeima tuo tarpu uždraudė jiedviem matytis.

Pasibaigus karantinui ji bandė su savo buvusiuoju kalbėtis apie skyrybas, bet jis pasakė, kad tai nebus įmanoma ateinančius trejus metus, nes jis kraustosi. Žiūrovų nuostabai, Jilian sakė, kad jis „prisijungė prie cirko“ – iki šiol neaišku, ar tai buvo pasakyta rimtai, ar moteris juokavo, rašoma thesun.co.uk.

Jos vaizdo įrašas žaibiškai išpopuliarėjo internete, o Jilian vėliau pasidalino keliais atsakymais į žiūrovų užduotus klausimus. Moteris taip pat pridėjo keletą nuotraukų, kuriose, jos teigimu, įamžintos jos vestuvės, ir paaiškino, kodėl tiesiog neanuliavo santuokos.

Pasak Jilian, jos gimtojoje Britų Kolumbijoje, Kanadoje santuokos anuliavimas negalimas. Skyrybas apsunkina tai, kad jos buvusysis persikėlė gyventi kitur.

Išpopuliarėjus Jilian istorijai Feisbuke pasirodė įrašas, kurio autorė prisistato esanti Jilian buvusio sužadėtinio sesuo. Ji sako, kad Jilian meluoja. Sesuo gina savo „sveiką“ šeimą, kuri, jos teigimu, visada prireikus vienas kitą palaiko, ir teigia, kad jos brolio santykiai su Jilian buvo didžiulė klaida.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer