Jaunuolio paieška sostinėje vyksta ir sutemus: parodė, kur buvo rastas Mykolo telefonas, banko kortelė

15-mečio Mykolo Davidonio dingimas apipintas mįslėmis. Iki šiol nėra aišku, kur vasario 4-ąją dingo jaunas vilnietis, o paieškos tęsiasi ir jau sutemus.

Kad paieškos vyktų greičiau, o visa informacija būtų pasiekiama, feisbuke sukurta net speciali grupė „Mykolo paieška“.

Pirmadienio paieškos duoda vaisių – savanoriai prie Žirmūnų tilto rado galimai Mykolui priklausiusius ausinių dėklą ir ausines, o kiek vėliau ir telefoną bei banko kortelę. Tai, kad ausinių dėklas priklauso dingusiam sūnui Mykolui patvirtino vaikino tėtis.

Kiek vėliau socialinio tinklo vartotoja pasidalijo ir vietos lokacija, kur buvo rastas jaunuolio telefonas ir banko kortelė. Pasak internautės, gelbėjimo tarnybos apie tai informuotos.

Rado telefoną ir banko kortelę

Po kiek laiko viena iš savanorių grupėje „Mykolo paieška“ paskelbė, kad rasta banko kortelė su vaikino vardu ir pavarde bei telefonas. „Viskas yra! Pranešta mamai, patvirtinta, kad Mykolo“, – apie rastus daiktus rašė viena iš savanorių.

Ar rastas telefonas ir banko kortelė tikrai priklausė Mykolui, jo tėvai kol kas nepatvirtino. Tačiau lrt.lt portalui policija patvirtino, kad rastas telefonas ir banko kortelė priklauso Mykolui Davidoniui. 

Rado ausinių dėkliuką

Būtent šioje grupėje moteris, išėjusi ieškoti dingusio Mykolo, surado besimėtantį ausinių dėkliuką. Neabejinga moteris rašė radusi ausinių dėkliuką prie upės, netoli Žirmūnų tilto.

Netrukus Mykolo tėtis Mindaugas Davidonis patvirtino, kad šis dėklas tikrai priklausė dingusiam paaugliui.

Šis radinys užminė dar didesnę mįslę, nes kol kas taip ir nėra tikslių atsakymų, kur dingo pats Mykolas, kai jo daiktai randami skirtingose vietose.

Po kiek laiko moteris patikslino, kad kartu su dėkliuku ji rado ir ausines, priklausančias dingusiam Mykolui. 

 

Dingo eidamas iš gimtadienio 

Primename, kad vaikinas dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16-tos išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikino daiktai. Po aštuonioliktos valandos dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie devintą vakarą jo telefonas jau buvo išjungtas – galbūt išsikrovė akumuliatorius.

Dėl pradingusio sūnaus tėvai kreipėsi pagalbos per socialinius tinklus – į paiešką sukilo labai daug žmonių. Paieška vyksta kone visame Vilniuje.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Iki  tamsos paauglio rasti, deja, nepavyko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer