Apsaugos kameros užfiksavo vaiduoklį? Šeimos namuose vyksta nejaukūs dalykai

Viename bute užfiksuotas nejaukus vaizdelis sukėlė nerimą tūkstančiams interneto vartotojų. Kentų šeimos svetainėje, naktį, apsaugos kameros įamžino vaiduoklišką reiškinį. Bent jau taip tikina paties būsto savininkai, šventai tikintys, kad jų namuose gyvena antgamtiškos būtybės.

Užsienio naujienų portalams Kentai prasitarė, kad apsaugos kameras įsirengė ne todėl, kad pričiuptų vaiduoklius ir įrodytų, kad jie egzistuoja, o, kad galėtų stebėti savo du šunis net tada, kai nėra namuose. Visgi kartais šunys tarsi sustingsta, žiūri į vieną tašką ir inkščia arba loja, tačiau gan neseniai užfiksuotas reginys psirodė dar keistesnis.

Keistas vaizdas buvo užfiksuotas ankstyvą rytą, beveik 3 valandą. Kameros įamžino, kaip perregimas baltas šešėlis praskrenda per kambarį. Mistiška figūra pasirodo net ne vieną kartą. Net tie, kurie netiki vaiduokliais ir kitais antgamtiškais reiškiniais, nesugeba paaiškinti, kas tai galėjo būti. Internautai taip pat sutriko sužinoję, jog senas namas, kuriame įsikūrusi Kentų šeima, kadaise buvo ligoninė.

„Nuo tada, kai paviešinome vaizdo įrašą, nutiko dar keli keisti dalykai. Kai užsižiebėme kalėdinę eglutę, šviesos tai išsijungdavo, tai įsijungdavo“, – šeimos narys pasakojo užsienio naujienų portalui „DailyMail“. Nors šeima tikina esantys skeptikai, po tokių potyrių net jie ėmė galvoti, kad tai galėtų būti kas nors logiškai nepaaiškinamo.

Vaizdo įrašas kai kuriems interneto vartotojams sukėlė ir abejonių. Jie tikina, jog tariamo vaduoklio siluetas yra per ryškus, tad neva akivaizdu, kad jis sukurtas specialiomis programomis. Visgi šeima tokias kalbas neigia.

www.alfa.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer