Patys laimingiausi žmonės – tie, kurie leidžia pinigus kelionėms, o ne daiktams

Tiesiog pagalvokite: gyvenimo pabaigoje jūs norėtumėte prisiminti tai, kad turėjote „iPhone X“, kol visi naudojosi „iPhone 7“ ar aukso vertės akimirkas, praleistas su žmonėmis, kurie padėjo jums tapti tuo, kuo esate?

San Francisko universiteto tyrinėtojai aptiko, kad žmonės suvokia gyvenimą per prisiminimų prizmę, kurią patys ir sukuria, tačiau jie yra taip pasinėrę į madą, kad perka tai, dėl ko galiausiai gailisi.

Susitelkite į tai, kas daro jus laimingus, o ne į tai, kas daro žymius.

„Aš nesakau, kad jūs neturite paaukoti poros sunkių savaičių, kad nusipirktumėte naują apdarą, bet didžiausias jūsų įnašas turi būti į tai, kas privers Jus išgyventi, kas sukurs prisiminimus visam gyvenimui, o ne į elementą, kuris praras savo puikias savybes jau po kelerių metų (geriausiu atveju).

Jūs galite manyti, kad dalis Jūsų individualumo nustatoma pagal šiuos daiktus, bet, deja, jie nėra dalis Jūsų. Tačiau Jūsų išgyvenimai iš tikrųjų yra dalis Jūsų. Mes – bendra mūsų išgyvenimų suma.“

Daktaras Tomas Gilovičius, Kornelio universiteto psichologijos profesorius

Atsiplėškite nuo kainyno ir patyrinėkite aplinkinį pasaulį.

Kiekvieną dieną mes įtikinėjame save pirkti daiktus, kurie mums nereikalingi, leidžiame pinigus, kurių neturime, kad įsigytume šlamšto, kuris nuvertės po kelių savaičių.

Kam pirkti naują telefoną, jei jūs galite atidėti 400 dolerių lėktuvo bilietui skristi į šalį, kurioje anksčiau niekada nebuvote? Žmonės, kurie gyvena turėdami ateities planų, investicijų ir laimingai mąstydami, kaip žinoma, yra kur kas laimingesni nei vartotojai, pasinėrę į prekes ir niekniekius.

Atėjo laikas liautis skaičiuoti pinigus kortelėje ir pradėti galvoti apie prisiminimus, kurių galima įgyti papildomų santaupų ir kelionės žemėlapio sąskaita.

vmarkus.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer