Artėja itin sunki pilnatis: Budraitytė skubiai įspėja

Artėja itin sunki pilnatis: Budraitytė skubiai įspėja

Garsi šalies astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė įspėja kiekvieną lietuvį apie netrukus prasidėsiantį neramų ir itin sunkią pilnatis. Astrologė sako, kad neramus metas prasidėjęs jau yra nuo praėjusios savaitės priešpilnio, todėl dabar ramybės bus galima tikėtis nebent rugsėjį.

Vaiva Budraitytė sako, kad iki šiol buvęs ramybės periodas baigėsi. Pasak jos, nuo pilnaties savaitės daugės šurmulio, galima susidurti su nemaloniomis apkalbomis, kaltinimais.

„Ramybės tikrai nebus, bus galima pasidžiaugti nebent tik gerais orais. Be to, vis dar seksis tiems, kurie šiuo metu atsiskaitinėja svarbius darbus, egzaminus. Galva veiks visiems, kurie kažką mokosi. Bet bendrai pilnaties periodas bus itin sudėtingas“, – sako ji.

Įspėja kiekvieną

Daugeliui žmonių nėra jokia paslaptis, kad pilnaties periodu padaugėja įvairiausių keistuolių, pajautrėja psichinė sveikata.

V. Budraitytė atkreipia dėmesį, kad tie, kurie yra jautrūs ne tik pilnačiai, bet apskritai įvairioms mėnulio fazėms, turėtų šiuo periodu susilaikyti nuo įvairiausių svaigalų:

„Susilaikykite nuo alkoholio, nes kitaip pasijaus itin didelis suaktyvėjimas. Šįkart pilnatis yra Vėžio ženkle, tad gali pasireikšti ir didesnis lunatizmas.

Geriau jautresniems susilaikyti nuo svaigalų, nes taip galėsite išvengti ne tik problemų, bet ir apsaugosite sveikatą. Šią pilnatį realybės suvokimas gali būti labai nutolęs.“

Pasiteiravus, kuriems Zodiako ženklų atstovams metas vis tik bus malonus, Vaiva sako, kad šįkart seksis visiems Vandens stichijos ženklams.

„Labai geras periodas bus Žuvelėms, Vėžiukams. Atsigauna po truputį ir Ožiaragiai. Atsargesni turės būti Šauliai ir apskritai visi, kurie yra jautrūs pilnačiai, mėnuliui. Todėl nesisvaiginkite ir būkite ramūs“, – sako ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer