Šeimų skausmui ribų nėra: šiuos žmones 18-metis vakar nušovė mokykloje

Ketvirtos klasės mokytoja Eva Mireles kartu su mažiausiai 19 vaikų žuvo šaudynių Teksaso (JAV) pradinėje mokykloje metu.

Ketvirtos klasės mokytoja Eva Mireles ir mažiausiai 19 vaikų žuvo per susišaudymą pradinėje mokykloje Uvalde, Teksase, rašoma abcnews.com. Mireles 17 metų dirbo Uvaldės mokykloje, sakoma jos tetos Lydia Martinez Delgado pranešime.

„Esu įsiutusi, kad šie šaudymai tęsiasi. Šie vaikai yra nekalti. Šautuvai neturėtų būti lengvai prieinami visiems. Tai yra mano gimtasis miestas, maža, mažiau nei 20 000 narių bendruomenė.

Niekada neįsivaizdavau, kad taip nutiks ypač mano mylimiems žmonėms… Viskas, ką galime padaryti, tai melstis už savo šalį, valstybę, mokyklas ir ypač visų šeimas“, – sakoma jos tetos Lydia Martinez Delgado pareiškime.

Kaip rašoma Robb pagrindinės mokyklos svetainėje, ji buvo mama ir žmona, mėgusi bėgimą ir žygius.

10-metį Xavierą Lopezą šeima atpažino kaip vieną iš 19 mokykloje nužudytų vaikų. Jis mokėsi ketvirtoje klasėje.

Jo pusbrolis sakė, kad likus kelioms valandoms iki šaudynių, jo motina dalyvavo sūnaus apdovanojimų ceremonijoje, nežinodama, kad tai bus paskutinis kartas, kai jį matys.

Amerie Jo Garza, taip pat 10 metų, taip pat buvo nustatyta kaip viena iš nužudytų vaikų. Pasak jos tėvo Angelo Garzos, ji taip pat mokėsi ketvirtoje klasėje. Jis sakė ABC News, kad mergaitei gegužės 10 dieną sukako 10 metų.

Tėvas antradienio vakarą susitiko su JAV maršalais, kurie jam pranešė, kad jo dukra buvo nužudyta.

„Ačiū visiems už maldas ir pagalbą bandant surasti mano kūdikį“, – kalbėjo Angelas Garza. „Ji rasta. Mano mažoji meilė dabar skraido aukštai su angelais. Nelaikykite to nė sekundės savaime suprantamu dalyku. Apkabinkite savo šeimą. Pasakykite jiems, kad mylite juos. Aš myliu tave, Amerie Jo. Stebėk savo mažylį brolį už mane“.

Aukų skaičius gali didėti

Pirminiuose teisėsaugos pranešimuose teigiama, kad šaulio močiutė mirė, tačiau teisėsaugos šaltiniai „ABC News“ sakė, kad močiutės būklė buvo kritinė, bet vis dar gyva. Šaltiniai „ABC News“ teigia, kad aukų skaičius turėtų didėti.

Uvaldės memorialinė ligoninė pranešė, kad po incidento ligoninės skubios pagalbos skyriuje buvo gydomi 15 pagrindinės mokyklos mokinių. 2 pacientai buvo perkelti gydytis į San Antonijų.

Daugelis žudynių aukų yra muitinės ir pasienio pareigūnų vaikai. Pareigūnai žuvusiųjų pavardžių neskelbia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer