Artimas Katunskytės bičiulis Aidas Manikas pristato dainą: „Vitalija aplanko mane sapnuose“

Žinomas šalies atlikėjas Aidas Manikas, buvęs ilgametis šviesios atminties šlagerių karalienės dainininkės Vitalijos Katunskytės bendražygis, kolega, artimas bičiulis, pristato naują dainą. Pristatydamas savo klausytojams naujieną „Pabūkime dviese“, jis džiaugiasi daina, ir liūdi, kad jo bičiulė Vitalija Katunskytė, nuo šiol jo kūryba galės džiaugtis tik iš viršaus nes Aido naujos dainos jai labai patiko.

„Labai laukiau šios dainos ir Vitalijai sakiau kad bus vėl daina, laukėme kartu bet deja.. Iki šiol sunkiai išgyvenu kolegės netektį, ji aplanko mane sapnuose“, – sako A.Manikas.

„Tačiau gyvenimas tęsiasi, koncertai turi vykti toliau, ir dainos dainuojamos žmonėms. Šią dainą norėčiau paskirti visoms savo gerbėjoms, kurios visada klausė mano kūrinių, lankėsi koncertuose, padėkodamas už dėmesį ir gerus žodžius, palaikymą.

Kadangi dainoje yra frazė apdainuota apie princesę, tai linkiu visoms moterims, merginoms visada jaustis savo gyvenimo ir savo artimųjų, mylimųjų princesėmis. Norėčiau visiems palinkėti sveikatos ir džiaugtis kiekviena gyvenimo diena. Šis kūrinys apie jausmus, tikrus ir nesuvaidintus. Tegul pasaulyje bus kuo daugiau tikros meilės, – sako Aidas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer