„TV Pagalbos“ gelbėtojas Žitkus baisisi tuo, ką mato Lietuvos kaimuose: gaila tik dėl vieno

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau 20-ąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą.

Simonas Urbonas, tinklalaidės vedėjas ir trijų vaikų tėtis, su ištikimiausiais mūsų tinklalaidės „Tėvai paprastai“ žiūrovais sveikinosi jau tiek daug kartų. Ir visais šiais kartais daugiausia apie tėvystę diskutavome su mamomis.

Šįkart apie tėvystę kalbamės su tėčiu Žilvinu Žitkumi. Kaip jaučiasi tėtis, kai ilgai laukia galimybės tapti tėčiu ir tai prilygsta stebuklui?

Kalbamės apie tėvystės džiaugsmus ir netikėtumus, bet kitaip: paliesdami tikėjimą, viltis, svajones, laimę. Ką šiandien Žilvinui reiškia būti tėčiu?

Laidoje taip pat svečiuojasi ir diskutuoja mūsų nuolatinė viešnia, bendramintė ir bičiulė, šeimų konsultantė Renata Cikanaitė.

Pasibaisėjo vaizdais

Žilvinas, dirbantis „TV pagalboje“, sako prisižiūrintis visko. Ypač skaudina matyti tėvus, kuriems nerūpi nei buitis, nei vaikų išsilavinimas, o neretai – ir patys vaikai.

Vyras atskleidžia, kad dar vienos nesėkmės atveju „greičiausiai pretenduočiau pasiimti vaiką iš tų žmonių, kurie, būdami perspektyviausiais Lietuvos vaikų fabrikėliais, nelabai turi socialinių įgūdžių ir atsakomybės juos auginti“.

Anot Žilvino, nereikia svarstyti, kada gimdyti vaikus, ar tikėtis, kad kažkas išeis: „Pats Dievas sukūrė tą amžiaus tarpsnį, kada tai yra palankiausia, kada tai yra geriausia.“

Įvardijo didžiausią klaidą

„Kai matai, kaip dažnai vaikų susilaukia „burnelę“ mėgstantys išlenkti žmonės, negalvojantys nei  apie sportus, nei apie sveikos gyvensenos būdus, kyla klausimų, – sako Žilvinas, – kokia yra vaikų su negaliomis statistika, nes besaikis alkoholio vartojimas sukelia tam tikras komplikacijas.

Tačiau neturime ir statistikos, kokie vaikai gimsta šeimose, kuriose tėvams 40+.“ Vyras, pripažindamas, kad jam antro vaikelio sulaukti nepavyksta, priduria, jog „didžioji dalis žmonių, sulaukę 40+ amžiaus, galimai išvis praranda galimybę turėti vaikų“.

Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidės ištrauką rasite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Visą tinklalaidę žiūrėkite čia:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer