Artūro Zuoko širdis – užimta: viešumoje pasirodė su nauja mylimąja

Lietuvos meno pažinimo centre „Tartle“ gegužės 25 d. vakarą atidaryta nauja paroda „Vilnius amžinai. Dailės kūrinių ir vadovų po miestą dialogas“. Renginyje pasirodė ir politikas Artūras Zuokas (54), su naująja širdies drauge Augusta Jusionyte (37).

Renginyje pasirodė tokie garsūs visuomenės veikėjai kaip Andrius Užkalnis, Nijolė Oželytė bei taip pat Kauno meras V. Matijošaitis ir daug kitų žinomų žmonių.

Su širdies drauge politikas laikėsi susikibę už rankų ir noriai pozavo fotografams. Nauja A.Zuoko mylimoji yra žinoma smuikininkė, o pora viešame renginyje pasirodė pirmą kartą. Muzikantė A.Jusionytė priklauso ir koncertuoja su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO.

Primename, kad anksčiau A.Zuokas buvo vedęs Agnę Zuokienę. Kalbos apie jų skyrybas žiniasklaidoje pasklido dar 2019-ųjų birželio viduryje. 2021-ųjų spalį Artūro ir Agnės Zuokų santuoką oficialiai nutraukė Vilniaus apylinkės teismas.

Primename, kad politikas ir verslininkas Artūras Zuokas atvirai sako, kad 2021-ieji buvo visokie, bet ryškiausias jų akcentas – oficialiai pasibaigusios skyrybos su žmona Agne. Koks jausmas apėmė, kai teismas galutinai užvertė kelerius metus trukusią skyrybų bylą?

„Aiškumas“, – trumpai atsako A. Zuokas ir neslepia, kad per nelengvą skyrybų procesą patyrė įvairiausių jausmų. Visgi, politiko teigimu, jis stengėsi laikytis nuošaliai, kuo mažiau bendrauti su žiniasklaida, tačiau pripažįsta, kad žmonos viešai išsakyti žodžiai – ypač dėl esą šeimoje patirto smurto – buvo labai skaudūs.

„Tos kalbos tikrai buvo nemalonios ir juo labiau, kad tai yra netiesa. Niekada nesu pakėlęs rankos nei prieš Agnę, nei prieš vaikus“, – tikina A. Zuokas ir pateikia savo versiją, kodėl moteris ne viename interviu taip kalbėjo.

Politikas taip pat neigia kalbas, kad nemylėjo žmonos, su kuria pragyveno daugiau nei 25-erius metus ir susilaukė sūnaus bei dviejų dukrų.

„Jeigu nebūčiau mylėjęs, tai tikrai nebūčiau vedęs prie altoriaus. Galų gale mums gimė trys vaikai. Jie visada mus sies“, – sako A. Zuokas.

Jis tikina, kad buvusi žmona kalbėjo netiesą ir apie turtinius dalykus. Po skyrybų jai buvo išmokėta daugiau nei milijonas eurų.

„Lietuva gali sveikinti dar vieną milijonierę, šiuo atveju Agnę. Daugiau negu milijonas eurų sąskaitoje ir jokių finansinių įsipareigojimų“, – tikina politikas.

O ar jis šiuo metu palaiko nors kokius ryšius su buvusia žmona?

„Visiškai nebendraujam, bet Agnei linkiu tik pačių geriausių dalykų. Žinau, kad jai sekasi tikrai neblogai. Jokio pykčio nelaikau ir jei susitiktume, pakviesčiau kavos“, – sako A. Zuokas.

Laidoje išgirsite, ar kalbos, kad jis buvo neištikimas santuokoje, yra pagrįstos ir kas ta paslaptinga nepažįstamoji, su kuria vis dažniau pasirodo viešumoje? Ar politiko širdis jau rimtai užimta? O kaip skyrybas išgyveno poros vaikai?

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer