Skaudi netektis: Ukrainoje žuvo garsus 30-metis boksininkas

Buvęs boksininkas mėgėjas Olegas Prudkis dirbo Čerkasų policijos specialiosiose pajėgose ir toliau stengėsi kovoti su įsibrovėliais, tačiau būdamas 30 metų vyras mirė gindamas Ukrainą nuo Rusijos.

Jų miesto bazė buvo užpulta sekmadienį, sprogimai nusinešė jo ir dar trijų kolegų gyvybes.

Prisiminė boksininko pasiekimus

O. Prudkis du kartus buvo mėgėjų čempionas savo tėvynėje ir buvo pakviestas į Ukrainos „Otamans“ komandą, dalyvauti pusiau profesionalų „World Series of Boxing“ varžybose – su komanda, kurią anksčiau atstovavo Vasylas Lomačenko ir Oleksandras Usikas, rašo thesun.co.uk.

Ukrainos bokso federacija pranešė: „Su liūdesiu pranešame, kad tarptautinės bokso klasės sporto meistras, Ukrainos čempionas Olegas Prudkis žuvo kovoje su Rusijos okupantais.

Ukrainos bokso federacija reiškia užuojautą boksininko šeimai! Amžinas atminimas tau, Olegai.“

Čerkasų bokso federacijos prezidentas Serhijus Tyščenka pridūrė: „Dar viena tragedija mūsų bokso pasaulyje. Rytuose mirė vienas geriausių Čerkasų srities boksininkų Olegas Prudkis.

Dabar prisimenu, kaip tavo treneris papasakojo, kaip trokšti užsiimti boksu ir važiuodavai dviračiu dešimtis kilometrų, kad galėtum treniruotis.

Prisimenu, kaip palaikėme tave varžybose Ukrainos „Otaman“, tada iš Čerkasų atvažiavo pilnas autobusas palaikančiųjų ir tu laimėjai. Visi prisimena tavo neįtikėtinas kovas.

Esi pirmas Čerkasų bokso istorijoje, iškovojęs auksą svorio kategorijoje iki 60 kg. Olegas buvo du kartus Ukrainos čempionas ir tarptautinės klasės sporto meistras.

Tavo pergales ir pasiekimus sunku suskaičiuoti, tu buvai labai atkaklus ir darbštus sportininkas, daug treniravaisi. Tu buvai pavyzdys ateities kartoms.

REKLAMA

Amžinas atminimas, ilsėkis ramybėje, drauge. Herojai nemiršta.“

Tėvo neteko mažametės dukros

Mirus O. Prudkiui, našle liko jo žmona Mariana, našlaitėmis – dvi mažametės dukros. Mariana socialiniuose tinkluose paskelbė emocingą atsisveikinimą su savo velioniu vyru.

Ji rašė: „Karas atima tai, kas geriausia. Netikiu, netikiu, kad tavęs nebėra. Ko niekada nebeišgirsiu – labas rytas, brangioji! Man viskas gerai! Kaip mergaitės? O svarbiausia, kad daugiau niekada man nebegalėsi pasakyti – AŠ TAVE MYLIU.

Buvai kaip šviesi saulė, pavyzdys savo vaikams, kurie tave dievina ir kaskart klausia, o kada grįš tėtis. Kaip joms pasakyti, kad daugiau tavęs nebepamatys?

Buvau pavyzdys savo draugams i kolegoms. Tu esi mano angelas. AŠ TAVE LABAI MYLIU.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer