Ateina delčia: Budraitytė perspėja 2 Zodiako ženklus nepraleisti progos

Pilnaties mėnulį šios savaitės ketvirtadienį, liepos 21 dieną, pakeis delčia. Naujienų portalui tv3.lt žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė atskleidė, kokiomis veiklomis verta užsiimti artėjančiu laikotarpiu ir kokiems Zodiako ženklams delčia atneš ypatingai daug laimės.

Anot astrologės, prasidėjus delčiai, pirmąją savaitę pajusime sulėtėjusį darbų ir veiklų tempą. Tačiau, V. Budraitytės teigimu, į tai reikėtų žiūrėti pozityviai, nesijaudinti ir skirti daugiau laiko poilsiui.

„Nuo 21 dienos mes baigiam visus pradėtus darbus ir nieko naujo nepradedam. Tuo labiau, tai yra vasara ir mes planuojame daug ilsėtis ir ta savaitė yra labai svarbi poilsiui. Todėl nereikėtų dėl to per daug pergyventi, kadangi visi darbai tikrai sustos, jūs pamatysit, viskas stos“, – sako ji.

Palankus metas stiprinti sveikatą ir puoselėti grožį

Pasak V. Budraitytės, prasidėjus delčiai žmonės pastebės, kad jų nuotaika yra daug geresnė. Jos teigimu, šis laikas bus palankus ir jį reikėtų išnaudoti skiriant dėmesio savo grožiui ir vidinei savijautai. Taip pat verta daugiau dėmesio sutelkti į aktyvią veiklą, sportą.

„Tikrai visiems rekomenduoju daugiau laiko skirti grožio procedūroms, mankštai, aktyviam gyvenimui. Ypatingai nuo 24 dienos visi turėtų būti aktyvesni, stengtis daugiau judėti. Kadangi nuotaika bus žymiai geresnė ir bus daugiau džiugesio ir judesio“, – sako pašnekovė.

Ji priduria, kad prie geresnės nuotaikos prisidės ir orai, kurie, prasidėjus delčiai, turėtų lietuvius kaip reikiant nudžiuginti: „Gera naujiena ta, kad turėtų truputį pagerėti oras, ypatingai nuo 21 dienos, prasidėjus delčiai, gali keistis į geresnę pusę.“

V. Budraitytė atkreipia dėmesį, kad artėjančiu laikotarpis tinkamas labiau pasirūpinti savo sveikata ir atsikratyti kamuojančių problemų.

„Labiausiai palanku šiuo metu, ypatingai tiems, kurie šiuo metu gyvena Lietuvos teritorijoje, skirti daugiau dėmesio savo sveikatos stiprinimui ir blogos savijautos, įvairių bėdelių mažinimui. Taip pat tikrai labai gerai yra atlikti profilaktinius tyrimus“, – pataria žinoma būrėja.

Pasak jos, prasidėjus delčiai taip pat pagerės ir finansiniai reikalai: „Nuo 25 dienos pajusite, kad pinigų srautai pradeda didėti, galite uždirbti daugiau.“

Ypatingas laikas 2 Zodiako ženklams

Žinoma būrėja teigia, kad artėjantis laikotarpis bus palankus visiems Zodiako ženklams. Ypač gerų žinių ji turi Ožiaragiams ir Žuvims. Pastarosioms delčia atneš ypatingai daug sėkmės.

„Žuvų nuotaika turi labai pagerėti. Jeigu turite bėdelių su meile, tai jums labai palankiai jos spręsis apie 22 dieną, jau kai bus pereinama į Liūto ženklą“, – teigia V. Budraitytė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer