Perskaičius apie Masalskių dramą kaunietė parašė laišką: nesupranta tik vieno

„Penktadienio vakarą socialiniai tinklai ėmė ūžti nuo skyrybas išgyvenančios Astos ir Giedriaus Masalskių šeimos dramos.

Kai Asta viešai pasirašė, ką jai teko išgyventi santuokos metu, visi suskubo laukti, ką į tai atsakys jos buvęs vyras. Deja, ne į viešumą iškeltos detalės čia buvo baisiausios“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Justina iš Kauno.

Išvadino šlykščiausiais žodžiais

Baisiausia šitame visame santuokos ir skyrybų kare man buvo žmonės, kurie leido sau lįsti į komentarų skiltis ir komentuoti svetimų ir nepažįstamų žmonių gyvenimus.

Štai Asta, užtai, kad paviešino įvairių asmeninių detalių, buvo išvadinta šlykščiausiais epitetais, į ją buvo pilamos pamazgos, purvas vien dėl to, kad ji nusprendė pasisakyti viešai.

Žmonės komentavo ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir naujienų portaluose, lyg jausdami kažkokią atsakomybę ar poreikį įsikišti.

Žinote, man irgi įdomios svetimų žmonių dramos – paskaitau, kas su kuo gyvena arba dėl ko išsiskyrė, peržiūriu nuotraukų galerijas, tačiau nesu nei karto parašiusi nei vieno komentaro apie kitų žmonių gyvenimus.

Niekaip nesuprantu, kaip gali kilti noras daryti tokius dalykus – lįsti į kitų žmonių namus ir ten dergtis.

Juk niekas jūsų nuomonės neklausė. Tai jeigu neklausė, ko lendat?

Autorius: skaitytoja Justina

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer