Atsisveikinkite su skruzdėlėmis visam laikui: štai, ką reikia padaryti

Ekspertai pasidalijo paprastais patarimai, ką daryti, kad šią vasarą skruzdės aplenktų jūsų namus. Vasaros mėnesiais, kai oras pradeda šilti, skruzdėlės gali bandyti patekti į jūsų namus. Štai kaip išvengti jų apsilankymo.

Lietingas oras skruzdėles laikė atokiau, tačiau atšilus temperatūrai netrukus gali pasirodyti skruzdės. Po namus klaidžiojančios skruzdėlės gali sukelti didžiulį diskomfortą. Geriausias būdas, kaip apsisaugoti nuo skruzdėlių, yra visiška švara jūsų namuose, rašoma express.co.uk.

Ekspertai pasidalijo puikiais patarimais, kurie užtikrins, kad skruzdės aplenks jūsų namus.

Geriausi būdai nubaidyti skruzdes

Cinamonas

Cinamono naudojimas skamba kaip keistas patarimas, tačiau pasinaudojus šiuo patarimai jūsų namai maloniai kvepės, o skruzdėlės netaps galvos skausmu.

Paberkite cinamono šalia savo namo įėjimo ir jis veiks kaip natūralus repelentas. Skruzdėlės nemėgsta stipraus cinamono kvapo, todėl vengs jūsų namų. Norėdami dar sustiprinti kvapą, į cinamoną galite įpilti keletą eterinių aliejų.

Baltas actas

Baltasis actas gali būti naudojamas daugybei įvairių dalykų, nuo valymo iki maisto ruošimo. Skruzdėlės taip pat nekenčia stipraus baltojo acto kvapo.

Paruoškite tirpalą iš vienodo kiekio vandens ir acto. Į jį įpilkite keletą lašų pasirinktų eterinių aliejų. Gerai suplakite mišinį ir apipurkškite juo aplink palanges, durų angas ir kitas vietas, kur skruzdėlės bando patekti į jūsų namus.

Kreida

Pasak ekspertų, tai yra vienas iš paprasčiausių būdų apsaugoti savo namus nuo skruzdžių. Kreidoje yra kalcio karbonato, kuris suklaidina skruzdėles. Patrupinkite kreidos tose vietose, per kurias skruzdės bando patekti į namus.

Druska ir pipirai

Papilkite druskos į kampus, per kuriuos skruzdėlės patenka į namus. Kajeno pipirų ir juodųjų pipirų skruzdėlės taip pat negali pakęsti, todėl jų pabarsčius šalia įėjimų ar skylių, skruzdėlės laikysis atokiau.

Kitas variantas yra pasigaminti pipirų ir vandens mišinį ir purkšti jį šalia probleminių vietų.

Citrinos ir apelsinai

Skruzdės nemėgsta stipraus citrusų kvapo, o tai reiškia, kad tai gali sulaikyti jas nuo patekimo į jūsų nuosavybę. Šalia įėjimų galite padėti apelsinų ar citrinų žieveles, kad skruzdės nepatektų į vidų. Arba ant žemės pabarstykite citrinų rūgšties.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer