Atskleista „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ paslaptis: paaiškėjo, kas tapo realybės šou vedėjais

Viena intriga po kitos – būtent taip būtų galima pavadinti šį netikėtumų TV3 televizijoje kupiną vakarą. Kol ištikimiausi televizijos gerbėjai nekantrauja sužinoti, kas taps šio sezono „Lietuvos talentų“ nugalėtoju, vedėjai žiūrovus suintrigavo ir dar labiau. Projekto metu žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę bent akies krašteliu išvysti tuos, kurie jau nuo rytojaus įspūdingoje Tenerifės viloje pasitiks visus jaunus, beprotiškai seksualius ir charizmatiškus naujo TV3 ir Go3 projekto „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvius.

Jau nuo rytojaus 9 val. per Go3 ir nuo 20.30 val. per TV3 žiūrovai bus kviečiami kartu su 10 išrinktųjų nusikelti į saulėtąją Tenerifę bei pasinerti į dar vieną nepamirštamą vasaros nuotykį. Visos detalės apie dalyvius ir prabangiosios vilos šeimininkus ilgą laiką buvo kruopščiai laikomos paslaptyje, tačiau šiandien, „Lietuvos talentų“ superfinalo metu, pagaliau atskleisti tie, nuo kurių tapsime priklausomi visą mėnesį!

Karščiausio vasaros projekto vedėjų rolė patikėta tiems, kurie apie realybės šou žino daugiau nei bet kas kitas. Jie yra tie, kuriuos jau ne kartą dalyvaujančius realybės šou stebėjote ir patys. Tai yra tie žmonės, kuriuos dievinote, nemėgote ir vėl iš naujo įsimylėjote. Tai – pora ir scenoje, ir gyvenime, Gabija Radžiūnaitė ir Žygimantas Petkus.

Būtent jie – pasitikėjimu savimi spinduliuojantis vyras ir beprotiško grožio moteris – jau nuo rytojaus pasitiks dalyvius prabangioje Tenerifės viloje. Tačiau kokie jie bus svečiams?

„Niekuomet nieko nevaidinu – jei jausiu savo svečių pagarbą, jie jos sulauks atgal. Tačiau viskas priklausys nuo situacijos – niekuomet nepamirškite, kad vilos šeimininkai esame mes! Nepamirškite ir to, kad jei kelsite problemas, mums teks pyktis. O pyktis, patikėkite manimi, aš tikrai moku“, – intriguoja vilos šeimininkas Žygis.

Tačiau tikriausiai kone kiekvieną porą sudaro griežtoji ir švelnioji pusė, tad Gabija žada būti pastarąja. Mergina atskleidžia, jog bus nuolaidi, ir vos tik radusi progą, visuomet užtars savo svečius.

Vilos šeimininkai jau dabar atskleidžia, kas jų viloje bus priimtina, o ko matyti nenorės nei jie, nei žiūrovai. „Svarbiausia – neapsimetinėkite. Per ekranus tai atsiskleis labai greitai, tad netrukus būsite „nurašytas“. Nebijokite parodyti emocijų ir nepamirškite, kad akys išduoda viską. Žmonės nemėgsta apsimetėlių, o dar labiau – aukų“, – sako vilos šeimininkas.

Tuo tarpu Gabija išduoda ir kitą svarbią detalę. Niekas iki šiol nežino, kas iš tiesų dalyvių laukia viloje, tačiau viena yra aišku – kad ir kaip lepins Tenerifės saulė, tinginiams čia vietos nebus.

„Jei atvykstate į mūsų vilą, būkite mieli – dalyvaukite veiksme. Nieko nevaidinkite ir per save nelipkite, bet jei visą dieną gulėsite, įdomus nei mums, nei žiūrovams tikrai nebūsite. Taip pat nepamirškite, kad įvairios strategijos ir nuolatinės apkalbos dar nieko mielesniu nepadarė…“ – sako ji.

Karščiausia vasaros naujiena – realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – jau nuo rytojaus! Pirmieji dalyvių gyvenimą išvys Go3 vartotojai – transliacija prasidės nuo pirmadienio, 9 val. ryto.

„(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – 24/7 val. per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 20.30 val. per TV3!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer