Pirmagimio besilaukianti Jazzu neslėpė emocijų: „Nuo šiol mes dviese. Mano bičas pilve labai mėgsta šokti“

Žinoma atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu prieš kiek daugiau nei savaitę nustebino netikėta žinia, kad laukiasi pirmagimio.

Kaip niekad laiminga moteris šią žinią pranešė įsiamžindama ant vieno populiaraus žurnalo viršelio. Tūkstančiai sveikinančių ir siunčiančių gražiausius linkėjimus garsią atlikėją lydi ir dabar, puikią žinią pranešė ir jau šį penktadienį Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje solinį atlikėjos koncertą rengiantys organizatoriai, rašoma pranešime spaudai.

Prieš metus laiko toje pačioje vietoje pirmą kartą savo koncertą surengusi atlikėja Jazzu, tai įprasmino ir pasodindama vardinę rožę vilos rožyne. Ši rožė pažymėta specialia žyma, kuri vilos lankytojus informuoja apie Jazzu pasodintą išskirtinę rožę.

Jau šį penktadienį žinoma kūrėja kartu su grupe surengs solinį koncertą Ch. Frenkelio vilos kieme bei pristatys populiariausius savo kūrinius bei naujienas, kurių dar daugeliui klausytojų neteko girdėti.

Šią savaitę su atlikėja susisiekė koncerto organizatoriai, kurie ne tik pasveikino atlikėją besilaukiančią pirmagimio, bet ir informavo, kad dainininkės praėjusiais metais pasodinta rožė pražydo nuostabiais žiedais.

Jazzu neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad laukia penktadienio, kuomet galės išvysti šią rožę gyvai.

„Praėjusiais metais pasodinau savo rožę šiame nuostabiame sode, o šiais, jau žinodama, kad laukiuosi, gavau žinią, kad rožė pražydo gražiausiai žiedais. Penktadienį koncertuosiu čia vėl! Na, nuo šiol mes dviese performinam. Mano bičas pilve labai mėgsta šokti. Labai jūsų visų lauksim!“, – kviesdama į unikalioje vietoje įvyksiantį koncertą teigė atlikėja.

Atlikėja jau ne kartą teigė, kad po intensyvaus koncertų grafiko šią vasarą lauks ilga pauzė, tad kiekvienas koncertas yra galimybė suspėti pasiklausyti gyvai. Jau šį penktadienį atlikėja surengs pasirodymą Šiauliuose, Ch. Frenkelio viloje, rugpjūčio 12 d. atlikėja pasirodys Marijampolėje, „Hikvision“ futbolo arenos teritorijoje, o rugpjūčio 20 d. Klaipėdoje, Jono kalnelyje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer