Atskleistos detalės apie Jurijaus Šatunovo būseną prieš mirtį: jis sunkiai sirgo

Jurijaus Šatunovo gerbėjai visai neseniai paminėjo 40 dienų po to, kai mirė garsus atlikėjas. Iki šiol aiškinamasi, kas kaltas dėl tokios netikėtos ir staigios grupės „Laskovyj maj“ dainininko mirties.

Daugelis žmonių kaltina J. Šatunovo vadybininką Andrejų Raziną, kuris pusę atlikėjo gyvenimo jį tampė po teismus, norėdamas pasisavinti atlikėjo dainas. Pats vadybininkas kaltina visus kitus aplinkui, tik ne save, ypatingai dėmesį atkreipdamas į jo kitą vadybininką Arkadijų Kudriašovą. Ji nuolat kartoja, kad Kudriašovas atlikėjui neleisdavo pailsėti ir laiku neleido medikams jo apžiūrėti.

Pats Andrejus Razinas atkreipia dėmesį, kad jo prodiuseris atlikėjų nesirūpino, net nepaisant to, kad jau anksčiau Šatunovas jautė sveikatos problemas dėl pervargimo ir didelio tempo.

Apie tai „Youtube“ kanale papasakojo kompozitorius Sergejus Kuznecovas.

„Jis dažnai neturėdavo noro eiti ant scenos – tiesiog sėdėdavo užkulisiuose susiėmęs už galvos, lyg bandydamas uždengti sklindantį garsą. Manau, kad jis nuolat jautėsi pervargęs ir prislėgtas ir net nenorėdavo lipti ant scenos. Net kai jo prodiuseris manipuliatyviai sakydavo: „Kaip tu dabar nuvilsi tūkstančius susirinkusių žmonių, kurie atėjo nekantraudami pamatyti tave?“

„Ypač paskutiniais savo gyvenimo metais Šatunovas jautėsi itin prislėgtas ir, manau, net sirgo depresija. Nuolatiniai turai, koncertai jį tiesiog vargino, kartais jis tiesiog per prievartą lipdavo ane scenos“, – padarė išvadą jis.

Primename, kad prieš kiek daugiau nei mėnesį netikėtai mirė atlikėjas Jurijus Šatunovas. Nors apie jo mirtį sklando daug gandų, atlikėjo vadybininkas Arkadijus Kudriašovas išsklaidė visas spėliones, paviešindamas skrodimo rezultatą.

Anksčiau buvo kalbama, kad 48 metų Šatunovas turėjo rimtų širdies problemų. Kudriašovas šią informaciją patvirtina, rašo užsienio žiniasklaida.

„Viskas įvyko staiga. Nebuvo jokių simptomų, jokių nusiskundimų. Jura sirgo lengvu bronchitu. Dėl to pasireiškė silpnumas. Nurašėme tai ligai ir ilgoms gastrolėms. Jurą stebėjo gydytojai. Aš pats ištisas 24 valandas per parą buvau šalia jo. Klausinėdavau: „Jura, ar tau ką skauda? Pasakyk. Gal verta vėl išsitirti?“ Jo atsakymas visada buvo vienas ir tas pats: „Tau reikia – tu ir tirkis. O aš baigsiu dirbti ir – namo.“

Nors vienas gydytojas butų pasakęs – bent prasitaręs, kad reikia širdį išsitirti… Niekas to nepadarė!

Jis, pasirodo, mirties išvakarėse patyrė mikroinfarktą – taip tikina gydytojai. Bet to nesimatė – Jura net nesiskundė. Viskas, matyt, praėjo beveik be simptomų. Gydytojai sako, kad jo toks likimas. Dabar daug apie ką kalbama, pavyzdžiui, visokių nesąmonių apie narkotikus. Jis niekada gyvenime jų nevartojo. Juk buvo atliktas skrodimas – turiu visus rezultatus.

Jei būtų buvę kokių problemų, niekas nebūtų leidęs jo palaidoti. Trojekurovo kapinėse tokie dalykai griežtai kontroliuojami. Iš karto buvo pasakyta: „Reikalas neeilinis, neškite dokumentus. Kol neatnešite, kol negausime leidimo laidoti, tol kūnas bus saugomas. Nesvarbu kiek – nors mėnesį, nors du.“

Kaip paaiškėjo, dainininkas, be širdies problemų sirgo ir kitomis ligomis. Ir visa tai Jurijus slėpė nuo savo gerbėjų.

„Kaip sakė skrodimą atlikęs gydytojas, pažeidimas buvo šviežias – atsiradęs gal prieš metus, o gal prieš pusantrų, bet ne daugiau. Jokių įgimtų ydų nėra. O armijoje jis netarnavo todėl, kad turėjo skrandžio opą. Razinas kažką kuria apie nesveiką Juros širdį. Ištyrėme jį dar vaikystėje. Gulėjo Centrinėje klinikinėje ligoninėje. Tai buvo maždaug 1992-aisiais. Per Naujuosius metus jam sustreikavo skrandis. Pradėjo vemti. Persigandau.

Tuo metu buvome Sočyje. Čiupau jį ir išvykau į Maskvą, o čia jis buvo paguldytas į Centrinę klinikinę ligoninę. Po apžiūros ir tyrimų gydytojas pasakė, kad Jura turi penkių kapeikų dydžio opą. Tris mėnesius teko pragulėti ligoninėje. Vargšas vos iš proto neišsikraustė! Gydytojas pasakė: „Laiku suspėjote. Jei būtumėte kiek užgaišę, būtų viskas!“ – pasakojo A. Kudriašovas.

Primename, kad Jurijaus Šatunovo kūnas buvo kremuotas, viena pelenų dalis buvo išbarstyta Trojekurovskio kapinėse, kita – Vokietijoje, kur atlikėjas gyveno su žmona ir vaikais.

„Tai buvo jo noras. Pernai sirgome koronavirusu. Aš sunkios formos, jis – lengvesnės. Šiuo metu mes kalbėjomės per „Skype“ ir Jura pasakė: „Jei man kas nors atsitiks, sudegink mane ir išbarstyk pelenus“. Toks buvo jo noras“, –sakė Arkadijus Kudriašovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer