56-erių moteris pagimdė vaiką savo sūnui: gimdyme dalyvavo ir pats sūnus

56 metų Nancy Hauck patyrė kai ką išties unikalaus – ji susilaukė savo anūkės. Amerikietė Nancy yra surogatinė motina savo 32 metų sūnui Jeffui ir jo 30 metų žmonai Cambriai, pranešė people.com.

Užsienio žiniasklaida pranešė, kad moteris pagimdė atžalą savo sūnui, o šiame gimdyme dalyvavo ir jos sūnus su žmona.

Pasak vyro, jam nė kiek netrikdė tai, kad šis kartu buvo su savo mama, kai ši gimdė.

Primename, kad Jeffas ir Cambria, kurie jau yra 3 metų dvynukių Veros ir Aivos bei 11 mėnesių Dyzel ir Lukos tėvai, daug metų kovojo su nevaisingumu, kol jiems pavyko pastoti, pasakojo jie. Vėliau gimstant dvynukams kilo „daug komplikacijų“.

Nors pora tikėjosi susilaukti penktojo vaiko, po komplikuoto dvynių gimimo praėjusių metų rugsėjį Cambrios atlikta histerektomija paliko jiems nedaug galimybių. Tuomet įsikišo Nancy.

„Po kelių mėnesių man staiga kilo mintis, kad turėčiau pasiūlyti tai padaryti“, – sakė Nancy, ištekėjusi už Jeffo tėvo, 59 metų Jasono. „Pasakiau apie tai sūnui, o jis apsipylė ašaromis ir buvo sukrėstas – tuo metu dar net nebuvau pasakiusi vyrui. Bet jis tikrai mane palaikė.“

Jeffas sakė, kad mamos sprendimas į jų gyvenimą atnešė daug laimės.

„Jaučiausi dėkingas, kad turiu tokią nesavanaudišką ir mylinčią mamą, kuri buvo pasiryžusi taip pasiaukoti dėl savo šeimos“, – sakė jis.

Jis pridūrė: „Patyręs daugiau nei ketverius metus trukusį nevaisingumo gydymą, žinojau, koks sudėtingas gali būti šis procesas, ir abejojau, ar ji galėtų mums išnešioti kūdikį, bet mane labai sujaudino, kad ji pasisiūlė.“

Nancy pasakojo, kad, jos „nuostabai”, gydytojai jai pasakė, jog ji yra pakankamai sveika, kad galėtų tapti surogatine motina, ir 2022 m. sausį ji pradėjo hormonų terapiją. Po kelių savaičių ji pastojo su apvaisintais Jeffo ir Cambria embrionais.

„Ji tiek daug aukojasi dėl mūsų ir mūsų šeimos, todėl jaučiamės labai dėkingi“, – SWNS apie savo uošvę pasakojo Cambria.

„Ji buvo tiesiog nuostabi ir kupina tiek daug šviesos ir malonės“, – tęsė ji. „Sakoma, kad nėštumas yra magiškas periodas, bet Nancy yra tikras švyturys.“

Gegužės mėnesį šeima sužinojo, kad laukiasi mergaitės.

„Už tai neįmanoma atsilyginti, – sakė Jeffas apie savo mamą, – viskas, ką galiu padaryti, tai sekti savo tėvų pavyzdžiu ir stengtis tokią pat meilę bei atsidavimą suteikti savo šeimai ir kitiems.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer