Baltarusija pagrasino Lenkijai: jei Vakarai imsis kokių nors „planų“, Lenkija taps „pagrindiniu taikiniu“

Baltarusija pagrasino Lenkijai raketų smūgiais, rašo UNIAN. Tokia yra Baltarusijos reakcija į tariamas galimai įvyksiančias „Vakarų šalių provokacijas“.

Grasinimą Lenkijai išsakė Baltarusijos vyriausiosios žvalgybos direkcijos vadovas, Baltarusijos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo viršininko pavaduotojas Ruslanas Kosyginas.

Jis pareiškė, kad jei Vakarai įgyvendins kokius nors „planus“, būtent Lenkija su savo karine infrastruktūra taps pirminiu smūgių taikiniu.

„Tuo pačiu metu (ir tai pirmiausia turėtų suprasti Lenkijos vadovybė) konflikto atveju Lenkijos teritorija su karine infrastruktūra tampa pagrindiniu puolimo taikiniu, būtent sprendimų priėmimo centrai, valdymo sistema, nuolatinio nacionalinių ginkluotųjų pajėgų dislokavimo punktai, arsenalai ir bazės, taip pat itin svarbūs jų ūkio ir transporto infrastruktūros objektai“, – jį cituoja baltarusių naujienų agentūra „Belta“.

„Lenkijos, kaip ir Baltijos šalių, teritorija virsta poligonu, kurio teritorijoje JAV planuoja pralieti dar vieną kruviną konfliktą Europoje prieš Rusijos Federaciją ir jos sąjungininkus“, – kalbėjo R. Kosyginas.

Kiek anksčiau autoritarinis Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė, kad Baltarusija „rėmė ir toliau rems“ Rusiją.

A. Lukašenka yra ištikimas Vladimiro Putino bendražygis. Baltarusijos teritorija jau ne kartą buvo naudota kariams į Ukrainą įvesti, taip pat provokacijoms prieš Ukrainą vykdyti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer