Berdianske sprogo automobilis: smarkiai sužeistas prokremliškas pareigūnas

Vienas prokremliškas pareigūnas Rusijos kontroliuojamame Pietų Ukrainos uostamiestyje Berdianske buvo „rimtai“ sužeistas antradienį sprogus automobiliui, pranešė Maskvos paskirti valdininkai.

Miesto komendanto Artiomo Bardino automobilis sprogo „pačiame Berdiansko centre“, socialiniuose tinkluose teigė Maskvos paskirtas pareigūnas Zaporižioje Vladimiras Rogovas. Jis incidentą pavadino „teroristiniu išpuoliu“.

Anot V. Rogovo, A. Bardinas yra „sunkios būklės ir buvo hospitalizuotas“.

Per pastaruosius mėnesius keli rusų pajėgų paskirti pareigūnai Maskvos kontroliuojamose teritorijose Ukrainoje žuvo ar buvo sužeisti per išpuolius.

Kyjivas oficialiai nėra prisiėmęs atsakomybės už šias atakas.

Rugpjūčio pabaigoje buvo nušautas Aleksejus Kovaliovas, buvęs ukrainiečių įstatymų leidėjas, prasidėjus karui perėjęs į Rusijos primestos valdžios pusę ir tapęs aukšto rango pareigūnu rusų paskirtoje administracijoje.

Ukraina pranešė apie pirmuosius savo kontrpuolimo šalies pietuose laimėjimus – keleto rajonų atkovojimą, taikinių sunaikinimą.

Ukrainiečiams vykdant kontrpuolimą, rusų paskirti pareigūnai okupuotame Chersono regione pirmadienį užsiminė, kad planai surengti referendumą dėl šio regiono prijungimo prie Rusijos atidedami.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer