Berniuko žodžiai bažnyčioje sudrebino internetą: meldžia, kad Putinas nepasveiktų

Vienoje Ukrainos bažnyčioje užfiksuotos akimirkos iš mišių, kurių metu žmonės meldėsi už Rusijos prezidento Vladimiro Putino mirtį.

Jaunas berniukas mišiose kalbėjo į mikrofoną ir sakė:

„Sustabdykite Putino planus. Jei jis serga, meldžiame, kad rusai neišrastų vaistų, kurie galėtų sustabdyti ligą. [Dieve] būk su mumis. Amen.“

Maldose skambėjo Putino pavardė

Jaunas berniukas, vardu Michailas, išstojo prieš didelę suaugusiųjų ir vaikų kongregaciją per religinę ceremoniją Lucke, šiaurės vakarų Ukrainoje, rašo mirror.co.uk.

Jis, prieš paminėdamas Putiną, taip pat meldėsi, kad būtų sustabdytas karas ir sakė: „Dieve, ačiū tau už šią dieną, kad mes vis dar gyvi. Sustabdykime karą. Dievas su mumis.“

Pamaldos vyko miesto Evangelijos bažnyčioje, jaunas berniukas vilkėjo tautinius ukrainiečių marškinius. Jo mama, užsidėjusi skarelę, stovėjo šalia jo, kai jis meldėsi ir skaitė 26 psalmę, prieš pradėdamas melsti, kad Putinas mirtų nuo nepagydomos ligos.

Visa tai vyko diskusijų apie Putino sveikatos būklę kontekste, o ji, panašu, ne pati puikiausia. Praėjusį mėnesį per susitikimą su Rusijos gynybos ministru Sergejumi Šoigu prezidentas buvo pastebėtas susmukęs krėsle ir tvirtai įsikibęs į stalą.

Buvęs vyriausybės žvalgybos profesionalas Christopheris Steele‘as LBC radijui sakė, kad dabar Rusijos lyderis nuolat yra apsuptas gydytojų. Jis sakė, kad „tikslios jo būklės detalės“ vis dar nežinomos, tačiau daugelis tvirtina, kad jo sveikata prasta.

Sklinda daug kalbų apie Kremliaus lyderio sveikatą, kai kurie pranešimai nurodo, kad jis serga vėžiu, jam taikoma chemoterapija ir gydymas steroidais. Kiti teigia, kad jis serga Parkinsono liga arba ankstyvos stadijos demencija.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer