Bevaisės 5 dienų naujagimės paieškos Nemune: surastas tik pledas, į kurį ji buvo įsupta

Kaune vis dar ieškoma kelių dienų naujagimės. Pasitelkti kinologai, o narai toliau žvalgo upės pakrantes ir dugną.

Naktį iš namų išėjusi jauna moteris ant rankų išsinešė savo vos 5 dienų mergytę. Moters kūną po pusės paros paieškų upės pakrantėje aptiko narai.

Vakare rastas ir pledas, į kurį buvo susukta mažylė

Bevaisės paieškos

Sekmadienį nuo ankstyvo ryto Nemune ties Trijų Mergelių tiltu vėl tarnybų sujudimas. Čia jau antrą dieną pluša narai. Gelbėtojai toliau ieško vos 5 dienų naujagimės.

„Šiandien paieška tęsiama nuo 9 valandos ryto, įvykio vietoje taip pat dirba kinologas ir specialistas, kuris pakėlęs droną“, – pasakojo Kauno policijos atstovė.

Kraupi istorija nutiko iš penktadienio į šeštadienį. Jauna 27 metų kaunietė iš netoliese Biržiškų gatvėje esančio daugiabučio išėjo apie pusę pirmos nakties, ją užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Moteris ant rankų nešėsi vos kelių dienų savo dukrelę, suvyniotą į pledą. Moteris su mažyle tik penktadienį buvo grįžusi iš ligoninės po gimdymo. Palikdama namus ji nepasiėmė jokių daiktų.

„Moteris išeidama iš namų su savimi neturėjo nei rankinės, nei mobilaus telefono, ji vaiką nešėsi glėbyje, susisukusi į pleduką. Pledas vakar apie septintą vakaro buvo rastas upėje“, – teigia pareigūnų atstovė.

Apie dingusią žmoną ir dukrą apie 7 valandą ryto šeštadienį pareigūnams pranešė sutuoktinis, kai prabudęs jų nerado namuose.

Po beveik pusę paros trukusių paieškų popietę moters kūną narai aptiko upės pakrantėje.

„Jis buvo be smurto požymių, pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti“, – teigia policija.

Naujagimio paieškas upėje apsunkina pliaupiantis lietus ir dumblėtas upės dugnas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer