Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus: ši delčia jiems bus nelengva

Prasidėjusi delčia atneš palengvėjimą ir sėkmę, ypač meilės srityje. Jei nesnausite, sėkmė nusišypsos ir jums. Vis tik, ne visiems viskas eisis kaip per sviestą.

Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė teigė, kad delčios laikotarpis bus sėkmingas. Puikus metas spręsti klausimus su mylimaisiais, nes priimti sprendimai bus palankūs.

Pavyks išspręsti ir kitus kylančius klausimus – tenkinantį sprendimą rasite greitai ir efektyviai.

Siunčia įspėjimą

Sveikata neteks skųstis, o jei ir kyla kokių sveikatos problemų, dabar tinkamas metas ieškoti sprendimų ir išeičių, kaip ją pagerinti.

Didės fizinis patrauklumas, seksis ir darbe – pavyks įrodyti savo vertę, į dienos šviesą ištraukti savo gerąsias savybes, kurios neliks nepastebėtos.

„Tačiau šią savaitę reikia labai atsargiai elgtis su pinigais, nes jie tiesiog dings, bus neplanuotų išlaidų savaitė“, – įspėja astrologė.

Be to, gali jaustis padidėjęs konfliktiškumas tarp žmonių, todėl vertėtų pasisaugoti Vandeniams ir Liūtams. Ne išimtis ir Jaučiai bei Skorpionai, nes padidėjęs konfliktiškumas veda į nepamatuotus sprendimus:

„Visą šią savaitę reikėtų dešimt kartų matuoti ir tik tada kirpti, kadangi sprendimų pasekmės gali būti sunkios, todėl geriau išmintingai priimti sprendimus.“

O štai Žuvų ir Ožiaragio Zodiako ženklų atstovai gali lengviau atsikvėpti – jiems šis metas bus itin palankus ir sėkmingas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer