Vėžiu serganti Laima Vaikulė pasirodė be peruko: kreipėsi į gerbėjus

Ukrainą palaikanti atlikėja Laima Vaikulė neseniai nustebino gerbėjus. Onkologine liga serganti moteris paviešino vaizdo įrašą, kuriame pasirodė be peruko.

Atlikėja paskelbė vaizdo įrašą, kuriame kviečia gerbėjus į savo koncertus Izraelyje. Trumpame vaizdo įraše ji pozavo be galvos apdangalo ir be peruko ryškiame gėlių fone, rašo UNIAN.

Sprendžiant iš filmuotos medžiagos, garsenybė atrodo pailsėjusi, žvali ir sveika. Ji šypsojosi ir žaismingai mojavo fotografui.

Moteris vilkėjo smėlio spalvos kostiumėlį – kelnes ir megztinį, buvo užsidėjusi stilingus apskritus akinius. Komentaruose sekėjai rašė komplimentus, gyrė, kad dainininkė atrodo tiesiog nuostabiai.

Gerbėjų reakcija

„Laima, kaip visada atrodai gražiai ir stilingai! Puikaus susitikimo Izraelyje!“;

„Kokia jūs graži! Pasiilgome jūsų!“;

„Pavydžiu Izraelio žiūrovams. Laima, sėkmės, sveikatos, klestėjimo ir, žinoma, linkiu dar daug metų atrodyti taip pat nuostabiai!“;

Primename, kad latvių dainininkei dar 1990 m. diagnozavo onkologinę ligą – krūties vėžį. Tada ji ilgai gydėsi Amerikoje, ten jai atliko operaciją. Manoma, kad ligą pavyko įveikti.

Tiesa, prieš metus paaiškėjo, kad sunki liga atsinaujino, o nuo to laiko L. Vaikulė retai rodosi viešumoje, socialiniuose tinkluose. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer