Budraitytė įspėja: ši pilnatis smogs 3 Zodiako ženklams

Dangaus padangę šiandien nušvietė pilnatis. Astrologė Vaiva Budraitytė teigia, kad šįkart ji bus dešimt kartų akktyvesnė nei įprastai, todėl rekomenduojama pasisaugoti ir nesistebėti, jeigu užklups sunkumo jausmas. Tačiau laimė nusišypsos net 3 Zodiako ženklams, kurie bus atsparesni visiems pavojams.

Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė pasakoja, kad šios savaitės pilnatis yra ne itin palanki Lietuvos horoskopui.

„Savaitė bus rami, jausis dirglumas, jautresnių žmonių suaktyvėjimas. Ypatingai pilnatis labiau paveiks tuos, kurie yra silpnesni, jautresni ar nervingesni. Mėnulio poveikis bus dar stipresnis ir dėl įdomios Merkurijaus padėties, todėl laikotarpis gali pasirodyti sudėtingesnis“, – sako ji.

Moteris taip pat priduria, kad pilnaties savaitė nebus palanki protiniam darbui, todėl verčiau rekomenduojama susikoncentruoti į fizinę veiklą:

„Gali pasirodyti, kad galva bus „tuščia“, nepavyks susikaupti. Į tai reikėtų atkreipti dėmesį ir nesistengti verstis per galvą, jeigu kažkas nepavyksta. Atidėkite darbus, kuriems reikalinga protinė veikla, kelioms dienoms į priekį.

Nesistenkite per „negaliu“ ir savęs nealinkite. Jeigu jausitės prasčiau, taip pat galite nesukti per daug galvos ir viską, kas atsitiks, galite pateisinti dėl mėnulio padėties.“

Prognozė Zodiako ženklams

Pasak astrologės, sunkiau pilnatį ištverti bus vandens stichijos Zodiako ženklams: Žuvims, Skorpionams ir Vėžiams, kadangi jie – patys jautriausi.

„Šiems ženklams bus sudėtingiau, kadangi jie prasčiau išgyvena mėnulio svyravimus. Apskritai žmonės gali būti labiau aktyvesni, neadekvatūs, todėl tokių žmonių poelgiai gali tapti labiau išreikšti“, – teigia V. Budraitytė.

Visgi, laimė nusišypsos žemės stichijos Zodiako ženklams: Mergelėms, Jaučiams ir Ožiaragiams. „Šie ženklai yra sunkiai išbalansuojami, jiems mėnulio poveikis nėra stiprus. Tad šių ženklų atstovai galės mėgautis šiluma, pramogomis“, – nusišypso Vaiva.

Šią pilnaties savaitę Lietuvoje nusimato džiugios naujienos poilsiautojams – šilti orai, festivaliai bei ilgasis Žolinės savaitgalis. Tačiau pasiduoti į linksmybių sūkurį reikėtų saikingai:

„Per pilnatį atsargiai elkitės su alkoholiu, kadangi dešimt kartų daugiau gali pasireikšti neigiamas poveikis, neadekvatumas.

Be to, esant tokiems karščiams rekomenduoju nepamiršti gerti vandens, kadangi jis geriausiai vėsina kūną. Galite į vandens įberti šiek tiek sodos, taip pastiprinsite organizmą. O taip pat, kuo daugiau prakaituosite, tuo daugiau iš organizmo pašalinsite toksinų.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer