Tragedija pramogų parke: moteris žuvo iškritusi iš 8 metrų atrakciono

Pasak valdžios institucijų, moteris mirė nukritusi iš 8 metrų aukščio nuo judančių amerikietiškų kalnelių Vokietijoje.

Neįvardinta mirusioji šeštadienį, maždaug 16:30, nukrito nuo kalnelių Klotti laukinės gamtos ir laisvalaikio parke Klotene, Reino krašte-Pfalce.

Koblenco prokuratūra sakė, kad nėra visiškai aišku, kaip 57 metų moteris iš Šv. Vendelio, Saro krašto, išslydo iš sėdynės, skelbia independent.co.uk.

Išslydo iš sėdynės

Pareigūnai sakė, kad prieš nukrisdama nuo bėgių, kuris buvo maždaug 8 metrų (26 pėdų) aukščio, ji išslydo iš savo sėdynės ties posūkiu.

Nors greitosios pagalbos darbuotojai sureagavo greitai, moteris jau parke buvo paskelbta negyva. Dabar tyrėjai stengiasi nustatyti mirties priežastį, o autopsija jau turėjo būti atlikta.

Inžinerijos ekspertai tirs amerikietiškus kalnelius ir sėdynę dėl galimų incidento priežasčių.

Liudytojai bus surasti ir apklausti

Prokuratūra teigė, kad pirminiai tyrimai rodo, jog nėra įtarimų dėl nusikalstamos veikos. Po incidento parkas buvo uždarytas, o kiek vėliau jis liko uždarytas visam laikui.

Klotti parko atstovai kalbėjo: „Norėtume pasinaudoti proga ir nuoširdžiai užjausti šeimą, giminaičius ir draugus. Mūsų KLOTTI komanda vis dar sukrėsta ir priblokšta. Kadangi avarijos priežastis vis dar neaiški, dar negalime įvertinti, kokios operacijos bus vykdomos per artimiausias kelias dienas. Ačiū už supratingumą.”

Klotti iš pradžių buvo pastatytas kaip laukinių gyvūnų parkas aštuntajame dešimtmetyje. Nuo tada savininkai vietą pavertė pramogų ir nuotykių parku, skirtu šeimoms.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer