Buvusi Filipo Kirkorovo draugė prabilo apie jo orientaciją: nesupranta tik vieno

Ukrainiečių dainininkė Olya Tsybulska prisiminė, kaip 2007-aisiais laimėjusi talentų šou kurį laiką glaudžiai bendradarbiavo su Filipu Kirkorovu. Žvaigždė prisipažino, kad jai padėjo, davė daug profesionalių patarimų, tačiau bandė reklamuotis Rusijoje.

Nusprendusi, kad koncertuos Ukrainoje ir Ukrainos publikai, ji buvo šokiruota tokio Kirkorovo elgesio – draugystė nutrūko staiga, skelbė unian.ua.

„2007 m. vykome į didelį turą po Ukrainą. Buvome Kryme, aplankėme daugybę miestų. Filipas nusivedė mus į savo komandą. Jis papasakojo šiek tiek viešai neatskleistos informacijos, kaip dirbti scenoje ir kitų profesionalių dalykų. Ruošėmės įrašyti dainas. Tada pasakiau, kad negaliu, grįšiu į Ukrainą. Mūsų duetas iširo“, – interviu Alinos Dorotiuk „YouTube“ kanale dalinosi O. Tsybulska.

Tiesa, moteris taip pat užsiminė ir apie jo orientaciją: Man, kaip žmogui, kuris gyvenime ne kartą susikirto su juo tiek darbe, tiek kai kuriuose privačiuose pokalbiuose, visada buvo mįslė, kodėl jis slepia, kad yra gėjus“, – sakė ji.

Olya taip pat pridūrė, kad dabar jai labai gėda dėl draugystės su Filipu Kirkorovu.

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie F. Kirkorovo orientaciją.

Dainininko Filipo Kirkorovo ir Nikolajaus Baskovo artima draugystė jau daugelį metų kelia daug klausimų. Net koncertuose jie neslepia šiltų jausmų vienas kitam, o tai sukelia gerbėjų įtarimą dėl jų santykių.

Viename iš Rusijos televizijos kanalų N. Baskovas netgi pareiškė, kad Kirkorovas jam pateikė netikėtą pasiūlymą, skelbė unian.ua.

Pasak jo, Kirkorovas norėjo, kad jie būtų palaidoti vienas šalia kito.

„Kirkorovas man paskambino ir pasiūlė mus palaidoti vienas šalia kito. Taip yra dėl to, kad gerbėjai galėtų ateiti pas mus abu iš karto“, – sakė Baskovas.

Žinodamas, kad gerbėjai įtaria jų romantiką, Baskovas suskubo teisintis. Jis teigė, kad toks pasiūlymas tėra Kirkorovo užgaida, kuris mano, kad taip būtų patogiau.

Baskovas atskleidė netikėtą Kirkorovo pasiūlymą: pakurstė kalbas dėl jų romano (nuotr. Instagram)
Primename, kad anksčiau rašėme, jog Rusijos tinklaraštininkas Rustamas Solncevas nusprendė „nutekinti“ visą informaciją apie asmeninį Putino pakaliko Nikolajaus Baskovo gyvenimą.

Jis teigė, kad N. Baskovas yra homoseksualas ir įžūliai meluoja apie savo santykius su moterimis, skelbė unian.ua.

„Šou verslas ir nekvaili žmonės puikiai supranta, kad Nikolajus Baskovas yra homoseksualas“, – kalbėjo R. Solncevas.

Jis pridūrė, kad Putiną palaikantis dainininkas netgi elgiasi kaip netradicinės orientacijos žmogus.

„Beje, kaip jis apsirengęs, kaip prisistato, kaip elgiasi scenoje, vakarėliuose, pagal manieras – eilinis vulgarus homoseksualas”, – pridūrė jis.

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie N. Baskovą.

Skandalingasis rusų aktorius Aleksejus Paninas, ne sykį išreiškęs palaikymą Ukrainai, prabilo apie bendrą žiaurumu pagarsėjusio Ramzano Kadyrovo ir proputiniško atlikėjo Nikolajaus Baskovo bendrą nuotrauką. Jis sako tos nuotraukos nesuprantantis, nes ji prasilenkia su logika.

Aktorius socialiniuose tinkluose pasidalijęs bendra R. Kadyrovo ir N. Baskovo nuotrauka stebėjosi, kodėl jie nusifotografavo kartu. Jis teigė, kad Nikolajus Baskovas yra homoseksualus, o tai smarkiai prasilenkia su čečėnų lyderio principais.

„Nikolajus Baskovas yra homoseksualus, tai žino visas šou verslas ir kino pasaulis. Paaiškink man, kvaily, kaip Ramzanas Kadyrovas, aktyviai kovojantis su gėjais, gali susėsti prie vieno stalo ir apsikabinti su jų atstovu? Kiek žinau, pagal principus, kuriais gyvena Kadyrovas, tai, švelniai tariant, nėra sveikintina. O gal aš kažką painioju? Visada atvirai kalbėjau apie savo požiūrį į LGBTQ+ bendruomenę ir pasisakiau už jų teisių paisymą Rusijoje.

Visiškai palaikau viską, ką daro suaugusieji sekso metu, jų abipusį susitarimą, bet šioje istorijoje aš kažko nesuprantu. Net bijau daryti išvadas… Gal Kadyrovas nieko apie Kolią nežino… P.S. Tiems, kurie nežino, aš esu biseksualus“, – pridūrė A. Paninas.

Šis įrašas greitai sulaukė internautų dėmesio, kurie pritarė aktoriaus įžvalgoms. Po skyrybų 2008 m. su pirmąja žmona Svetlana Shpigel N. Baskovas daugiau niekada nesudarė oficialios santuokos. Dainininkas prisipažįsta, kad dabar jam sunku užmegzti naujus santykius, nors, žinoma, jis norėtų šeimos. Taip pat internautų teigimu, atlikėją galima surasti ir populiariose pažinčių programėlėse, kuriose jis dar aktyvus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer