Jonas Nainys prabilo apie opią problemą: „Žmogaus meilės niekada nebus per daug“

Jonas Nainys-Jovani pristato naujai suskambusį pasaulinį hitą „Another Love“. Muzikinis kurinys prieš dešimtmetį sulaukė didžiulio pripažinimo.

Pasitelkęs savo talentą, Jovani kartu su Embody ir Lazar sukūrė naują muzikinę versiją, kuri ne tik privers nuotaikingai praleisti šaltus rudens vakarus, bet ir atskleis jautrią Jono ir Simonos Nainių augintinio iš prieglaudos – Bruno atsiradimo istoriją.

„Šis muzikinis kūrinys iš pirmo žvilgsnio labai nuotaikingas, savo ritmu užkariaujantis visas šokių aikšteles ir vakarėlius.

Artimi bičiuliai išgirdę šią versiją iškart vieningai kartojo, kad tai bus jų labiausiai klausoma daina. Ir nors šį gabalą norisi klausyti visu garsu ir daug judėti, jei įsiklausysime į dainos žodžius – jie verčia į viską pažiūrėti giliau ir prasmingiau.

Su Simona nutarėme nufilmuoti vaizdo klipą, kuris, labai tikimės, atkreips daugelio žmonių dėmesį“, – apie naują dainą pasakoja J. Nainys. 

Naujai suskambęs muzikinis kūrinys pasakoja apie meilę, tarpusavio santykius ir ryšį, tačiau J. Nainys nutarė atkreipti dėmesį į svarbią visuomenės problemą, kur atskleidžiama jautri istorija tarp žmogaus ir geriausio jo draugo – šuns:

„Ši daina mums su Simute iškart kėlė asociacijas apie meilę mūsų keturkojams, prieglobstį, saugumą ir reikalingumo jausmą. O to daugiausiai trūksta prieglaudose.

Mūsų istorija – kai priglaudėme mūsų naują šeimos narį – keturkojį Bruno, įkvepė daugybę žmonių. Mes dalinomės gyvenimu su juo nuo pirmųjų dienų.

Nors dažnas ilgai svarstome ir abejojame į savo gyvenimus įsileisti beglobį gyvūną, mes šį sprendimą priėmėme su pasididžiavimu. Dabar, kai artėja šventės, kiekvienas norime būti geresniais ir atviresne širdimi, o vienas iš geriausių būdų tai padaryti ne tik žodžiais, bet ir darbais – apsilankyti gyvūnų prieglaudoje, kur žmogaus meilės niekada nebus per daug.“

Šią vasarą Jonas ir Simona Nainiai iš gyvūnų prieglaudos „Penkta koja” priglaudė keturkojį Bruno. Mažasis nenuorama spėjo parodyti savo žaismingą charakterį – išrausė gėlynus, sugraužė brangias Jovani ausines ir iškrėtė ne vieną išdaigą.

Pasak J. Nainio, visa tai tik daro Bruno išskirtinį, savitą ir nuspalvina gyvenimą ryškesnėmis spalvomis: „Jeigu norite gyventi sterilioje aplinkoje, be nuotykių ir vergauti daiktams – gyvūnas ne jums.

Bet jeigu norite savo meile dalintis ir nesate abejingas, bei norite atrasti naują šeimos narį, labai kviečiu iš pradžių pasidairyti ne veislynuose, o tiesiog apsilankyti gyvūnų prieglaudoje.

Nebūtina iškart namo temti šuns, bet kai pabūsite ten ir pajausite, kad esate naudingas, padedat, skiriat savo meilę ir dėmesį, tikrai jausitės daug geriau. Šiandien Bruno – pilnavertis mūsų šeimos narys, jo neikeistume į nieką, džiaugiuosi, kad nepabijojome pasidalinti savo meile ir dėmesiu su juo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer