Dar viena tragedija Klaipėdoje: iš dviejų ligoninių grįžęs vyras staiga mirė namuose

Prieš kelias dienas nuskambėjo sukrečianti istorija, kaip Klaipėdoje net keliose ligoninėje pagalbos ieškojęs onkologine liga sirgęs vyras numirė vos grįžęs namo. Panaši istorija uostamiestyje savaitgalį pasikartojo dar kartą.

Dar penktadienį prastai pasijautęs 53-erių metų vyras (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, – aut past.) kreipėsi į greitąją medicinos pagalbą. Jis buvo atvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę, bet, artimųjų teigimu, nieko blogo nenustačius pacientas tiesiog buvo parsiųstas namo.

Vis tik šeštadienį negerėjant savijautai vyras pats sėdo už automobilio ir nuvyko į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Artimieji pasakoja, kad čia suradus skrandžio problemų žmogui tik išrašytos lašelinės ir jis vėl išsiųstas namo.

Deja, sekmadienį būklei negerėjant vėl skubiai iškviesta greitoji medicinos pagalba. Medikai net valandą mėgino gaivinti vyrą, tačiau pastangos buvo bevaisės.

Siaubinga motinai netekti sūnaus

Visą situaciją iš arti stebėjusi mirusiojo šeimos kaimynė apgailestavo, kad žmogus taip ir nesulaukė pagalbos, nors ne vieną dieną desperatiškai jos ieškojo.

„Norisi tikėti, kad teismo medicinos ekspertai nustatys tikslią mirties priežastį. Gal tada bus galima atsakyti į dabar mirusiojo motinos kaip mantrą kartojamus žodžius: „Negi net dviejose ligoninėse gydytojai nieko nematė? Negi negalėjo paguldyti išsamiems tyrimams, juk jis taip blogai jautėsi?“

Patikėkite, matyti kaip motinai ant rankų miršta sūnus – siaubinga. Ir visiškai nesvarbu, kad sūnus jau įžengęs į šeštą dešimtį, o motina – į aštuntą. Siaubinga, kai bejėgiškai stovi šalia ir niekuo, visiškai niekuo negali padėti“, – situaciją komentavo velionio šeimos kaimynė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi.)

Ligoninė: išsiųstas namo pasijautus geriau

Pareiškusi artimiesiems užuojautą dėl netekties Klaipėdos universitetinės ligoninės atstovė Aistė Noreikaitė patvirtino, kad minimas asmuo lapkričio 11 dieną greitosios medicinos pagalbos automobiliu atvežtas į Klaipėdos universitetinės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

„Pacientui operatyviai buvo atlikti tyrimai, reikalingi įtariant ūmią kardiologinę būklę. Tuo metu tyrimų rezultatai ūmios būklės nerodė. Po gydytojo specialisto konsultacijos ir skirto gydymo, pacientas pasijautė geriau ir išvyko į namus“, – informavo ligoninės atstovė.

Atliko visus būtinus tyrimus

Respublikinės Klaipėdos ligoninės atstovė Marija Gabrienė patvirtino, kad toks pacientas buvo atvykęs į gydymo įstaigą.

„Jis daugiausiai skundėsi troškuliu ir pilvo skausmais, buvo iškviesti trys specialistai, kad pakomentuotų situaciją. Jis prabuvo pas mus ilgą laiką, kol visi specialistai apžiūrėjo pacientas. Atlikti visi reikiami tyrimai, taip pat – ir siekiant atmesti infarktą.

Tyrimai nerodė jokios ūmios patologijos, dėl kurios jį reikėtų hospitalizuoti. Todėl jis buvo išleistas namo su rekomendacija kreiptis į gastroenterologą ir šeimos gydytoją“, – nurodė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer