Dėl iš anonimo gauto melagingo pranešimo Viktorijos Siegel namuose apsilankė vaiko teisių gynėjai

Žinomumas turi savo kainą – tuo įsitikino nuomonės formuotoja, elektroninės parduotuvės „Shop by Siegel“ įkūrėja Viktorija Siegel-Suodaitė, kuri socialiniame tinkle „Instagram“ su 220 tūkst. sekėjų atvirai dalijasi gyvenimo kasdienybe. Prieš porą dienų moters ir jos sutuoktinio Lauryno Suodaičio namuose, reaguodami į pranešimą apie neva neprižiūrimą kūdikį, apsilankė vaiko teisių apsaugos tarnybos pareigūnai.

Istorija prasidėjo, kai rugsėjo pabaigoje antro vaiko susilaukusi moteris paviešino nuotrauką, kurioje matyti, kaip atrodė jos naujagimio sūnaus oda.

„Tai, ką mes praėjome, buvo baisu. Išbandžiau visas priemones, įmanomas rinkoje, kas gali sutvarkyti šią bėdą“, – tąkart teigė moteris, istorija sutikusi pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Tuo pačiu ji papasakojo apie produktą – regeneruojantį aliejų kompleksą su vitaminu E, kuris pagerino vaiko odos būklę.

Patirtimi pasidalijusi Viktorija klausė vaikus auginančius moterų ar jos buvo susidūrusios su panašia bėda, prašė pasidalinti atsiliepimais, jei buvo išbandžiusių būtent šį produktą.

Sulaukusi atgalinio ryšio V. Siegel-Suodaitė pasidalijo komentarais su auditorija bei pasiūlė VU universiteto Fizinių ir technologijos mokslų centre sukurtą produktą įsigyti jos elektroninėje parduotuvėje.

Tarp stebinčiųjų Viktorijos gyvenimo kasdienybę atsirado ir tokių, kurie pasipiktino paviešintomis kūdikio odos nuotraukomis ir nepatikėjo Viktorijos nuoširdumu – neva moteris išnaudoja kūdikį reklaminiais tikslais.

Galiausiai atsirado asmenų, kurie, susirūpinę vaiko gerove kreipėsi į atitinkamas tarnybas.

Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriuje pranešimas elektroniniu paštu gautas lapkričio 2-osios popietę.

Laiške, pavadintame „Viktorija Siegel vaikas“ rašoma: „Labas vakaras. Prašau patikrinti, kas vyksta Viktorijos Siegel šeimoje. Čia yra gėda, kad iki šiol niekas nieko nepadarė, kai žmogus viešai internete pūvančią vaiko odą džiovina su fenu ir tepa aliejus. Ir po to dar drįsta tuos aliejus reklamuoti??? Kas ten darosi? Gelbėkit vaiką kas nors. Arba pasiūlykite mamai vaiko auginimo įgūdžių kursus. Ji nesupranta, ką daro. Košmaras.“

Tarnybos atstovai, vykdydami savo funkcijas, į pranešimą reagavo – lapkričio 3-iosios vakarą apsilankė Viktorijos ir Lauryno Suodaičių gyvenamojoje vietoje.

Namuose kartu su Suodaičiais buvo ir šeimos interesus atstovaujanti advokatė.

Kaip po apsilankymo sakė Viktorija, šis pranešimas – melagingas.

„Tarnybos dirba, viskas tvarkoje – ir patiems jiems truputį juokinga pasidarė. Jie privalėjo sureaguoti – daugiau, kaip sakant, nebevažiuos. Mūsų žmonės Lietuvoje… Aš kasdien gaunu vis didesnį šoką. Tai yra melagingas pranešimas, nes vaikas nebuvo supuvęs ir džiovinamas fenu. Ant kiek reikia būti idiotu, kad daryti tokį dalyką? Karma veikia stipriai – įsitikinau tuo šimtu procentų“, – sakė V. Siegel-Suodaitė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer