Ingos Jankauskaitės širdį pavergęs latvis Roberts Sidorovs:„Ji mane jaučia ir girdi“

Populiariausias šalyje TV3 televizijos projektas „Lietuvos talentai“ šokiruoja, žavi ir užburia. Šį sekmadienį talentingųjų pasirodymus žiūrovai stebės su dideliu smalsumu, nes bus išsiaiškinta, kas taps nugalėtoju.

Kiekvienoje laidoje sužibėjo net keletas dalyvių. Vienas iš tokių šį sekmadienį – latvis Roberts Sidorovs, scenoje prisistatantis kaip „Elemental Cello“. Muzikantas į projektą atvyko parodyti save bei išmėginti kažką naujo.  Panašu, kad jam pavyko, jis sužavėjo ne tik publika, bet ir teisėjus, o Inga Jankauskaitė jam paspaudė auksinį mygtuką.

„Labai netikėta buvo. Iš pradžių aš net nesupratau, kas ten vyko. Labai džiaugiuosi girdėdamas tokius gerus žodžius iš teisėjų. Ir… labai faina, kad patekau tiesiai į superfinalą. Po pasirodymo dar važiuojant namo galvojau kas įvyko.

Apie „auksinį mygtuką“ aš negalvojau, aš galvojau, kaip gerai pasirodyti ir norėjau girdėti gerus žodžius, nes daug darbo buvo įdėta“, – atviravo vaikinas.

I.Jankauskaitės reakcija į pasirodymą maloniai nustebino ir latvį: „Man tokios emocijos yra pačios stipriausios ir gražiausios, kad mane mato, jaučia ir girdi, ką aš noriu parodyti.“

Roberts talentas yra groti elektrine violančele su „looper“ pedalu. Tai reiškia, kad muzikantas pasirodo be muzikinės fonogramos – visa muzika gimsta scenoje. Roberts taip pat kuria savo muziką. Šou dalyvis specialiai „Lietuvos talentams“ sukūrė dar vieną dainą, kurią atliks superfinalo scenoje.

„Tai buvo mano kūrinys ir superfinale bus mano kūrinys, tik daug stipresnis. Aš daug nepasakosiu apie kūrinį, nes noriu, kad būtų intriga.

Norėčiau parodyti žiūrovams, kad reikia gyventi savo gyvenimą ir džiaugtis, kad mes esame šiame pasaulyje. Todėl kūrinys vadinasi „Life in every breath“. Šiais metais jaučiama labai didelė konkurencija, bet kūrinys, kurį parašiau, tikiu, pritrauks dėmesį…“ – sako puikiai lietuviškai kalbantis muzikantas.

Žiūrovus neabejotinai nustebino tai, kad latvis puikiai kalba lietuviškai. Kaip pasakoja, lietuvių kalbos jis pramoko grodamas Palangoje, Basanavičiaus gatvėje.

„Prieš atvažiuodamas į Lietuvą nežinojau nė žodžio. Pajūryje groju jau ketverius metus. Su visais kalbu, taip ir išmokau. Yra daug panašumų su latvių kalba“, – pasakojo projekto dalyvis.

Atvykęs praleisti laisvą laiką Palangoje, susižavėjo šiuo kurortu, susirado draugų, pamatė, kiek daug čia žmonių. Taip gimė idėja užsidirbti grojant. Roberts atskleidžia, kad didžiausias uždarbis būna savaitgaliais ir, kai šviečia saulė. Tiesa, kiek vaikinui pavyksta susirinkti pinigų per dieną, jis nesako ir pajuokauja, kad visi užsimanys groti Palangoje.

Savo muzika su gatvės praeiviais Roberts dalinasi ne tik Lietuvos pajūryje. Muzikantas sėda į automobilį ir keliauja po Europą. Lenkija, Vokietija, Austrija, Čekija, Italija – pasirodyti kiekvienoje šalyje yra labai smagu.

„Geriausi pinigai yra Vokietijoje ir Austrijoje. Ten žmonės kitaip klauso ir jaučia muziką“, – atskleidžia talentingas muzikantas.

Vaikinas išleido ir pirmąjį albumą: „Albume įrašyta 10 kūrinių, visi kūriniai yra mano kūrybos. Dainos ateina pačios man į galvą. Ne visa laiką gaunasi, kaip norėčiau, bet būna kartais, kai parašau ir galvoju: „vau, va tai yra gerai“. Stengiuosi, kad išgirstų tas emocijas, kurias aš noriu parodyti.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer