Dingusio 15-mečio Neryje ieškota ir povandeniniu dronu, ir vandens motociklu

Dingusio 15-mečio ugniagesiai gelbėtojai pirmadienį Neryje ieškojo naudodami povandeninį droną ir vandens motociklą, tačiau antrą savaitę dingęs Mykolas Davidonis nerastas.

Išžvalgyta upė ir abi jos pakrantės nuo Žirmūnų tilto iki „Litexpo“ parodų rūmų, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Paieškoms darbams taip pat buvo naudota: valtis, vandens motociklas, sonaras ir povandeninis dronas.

Vaikino paieškoms sukurtoje feisbuko grupėje „Mykolo paieška“ skelbiama, kad kasdien organizuotos paieškos komandos šukuoja Vilniaus miesto ir rajono teritoriją, apleistus pastatus šulinius, miškus.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja antradienį BNS sakė, kad ikiteisminis tyrimas dėl paauglio dingimo atliekamas toliau.

15-mečio paauglio buvo pasigesta vasario 4-osios vakare. Artimieji per socialinius tinklus paprašė visuomenės pagalbos.

Paskutinį gyvą kontaktą penkiolikmetis su draugais turėjo vasario 4 dieną, šeštadienį, apie 16 val. prie Vingio kino teatro. Maždaug po pusvalandžio vaizdo skambučiu bendravo su draugu.

Turimais duomenimis, tądien, 16.10 val. vaikinas išlipo iš 4 troleibuso miesto centre, Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer