Dingusio 15-mečio paieškas apsunkino netikėtos nesėkmės: aiškėja naujos detalės

Penkiolikmečio Mykolo paiešką organizuojantys savanoriais susidūrė su nesėkmėmis – prarado kelis dronus. Tačiau paieškos organizatoriai sustoti nežada ir dalijasi tolimesniais planais. Penktadienį savanoriai paieškas tęs dronais Elektrėnuose ir Kaune.

Feisbuko grupėje „Mykolo paieška“ organizatoriai pasidalina žinia apie kelis prarastus dronus. Nepaisant to, dėkoja visiems prisidėjusiems.

„Kaip kiekvieną dieną, lenkiu žemai galvą prieš tuos, kurie, aukoja ne tik savo laiką, bet ir dronus, jų yra ir paskendusių ir sulūžusių, bet tos pastangos ne veltui, dirbame visi dėl vieno bendro tikslo – surasti Mykolą“, – rašo viena iš paieškos organizatorių.

Skelbiama, kad penktadienį Mykolo paieška tęsis dronais Elektrėnuose, Kaune, Vilniuje ir Vievyje.

„Prašome jūsų pagalbos, kas turite droną ir galimybę pasijungti į paiešką, planas ryt išlieka judėti upės vaga nuo Elektrėnų pusės link Vilniaus.

Naujai norintys pasijungti prie paieškos susisiekite su Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross Reagavimo į ekstremalias situacijas vadove Violeta Masteikienė tel. +37067243565“, – praneša organizatoriai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido vilnietės pagalbos šauksmas padėti surasti jos 15-metį sūnų Mykolą Davidonį. Vaikinas vis dar nėra surastas, jo ieško gausios savanorių pajėgos, dronai, kinologai ir narai.

Skelbia naujas detales

Ketvirtadienį feisbuko grupėje paskelbtos naujos detalės, padėsiančios atpažinti ieškomą paaulgį.

Skelbiama, kad vaikino plaukai – garbanoti, šviesūs, dėvėjo juodus (tamsiai mėlynus) džinsus ir žaliai dryžuotą megztinį, avėjo mėlynus batus aukštesniu auliuku.

Rašoma, kad jis liekno kūno sudėjimo, sveria apie 60-70 kilogramų, o jo ūgis – 178 cm.

Savanorių prašoma su savimi turėti nuotraukas – jų gali prireikti tikrinant vietoves ir jose sutinkant gyvenamosios vietos neturinčių asmenų.

„Įvertinkite savo fizinį pasirengimą pasirenkant sudėtingesnius paieškos plotus. Pasirūpinkite pagalbinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, šviesos šaltiniais, žiūronais.

Neikite vieni į atokesnes ir pavojingesnes vietoves. Aptikus identifikuojamus įkalčius jų šiukštu neliesti plikomis rankomis – pranešti koordinatoriams arba skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112.

Turėkite su savimi vienkartines pirštines ir sandarius maišelius, jeigu gaunate patvirtinimą surinkti rastiems daiktams;

Aptikus ieškomą vaikiną pirmiausia skambinti 112, po to informuoti koordinatorius;

Įsivertinkite savo psichologinę būklę, kad jūsų įsitraukimas į paiešką nedarytų žalos jums patiems.

Koordinatoriai dirba pilnu tempu, nėra galimybės iškart atsakyti į visus iškilusius klausimus. Esant poreikiui informaciją priimame el.paštu mykolopaieska@gmail.com.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer