Dominykas Kubilius kreipėsi į „Slavianski Bazaar“ dalyvavusią Birutę Petrikytę: kokiame pasaulyje gyvenate?

Šeštadienį paaiškėjo, jog šiuo metu Baltarusijoje vykstančiame festivalyje „Slavianski Bazaar“ dalyvauja ir dainininkė Birutė Petrikytė. TV prodiuseris Dominykas Kubilius sekmadienį socialiniuose tinkluose publikavo įrašą, kuriame negailėjo karčių žodžių muzikantei.

„Noriu kreiptis į Lietuvos tarybų socialistinės respublikos žvaigždę Birutę Petrikytę.

(Esat dainavusi ne viename mūsų organizuotame renginyje – tv laidose, bet deja kitaip esamoje situacijoje jūsų identifikuoti nebegaliu).

Kas vyksta Ukrainoje tikrai neaiškinsiu ir jei esate adekvati, puikiai viską suprantate ir žinote.

Ar tikrai normalu:

būnant Lietuvos piliete vykti į teroristinės valstybės didžiausio bendrininko mylimiausią festivalį ir ten atstovauti Lietuvai;

vykti festivalį, kurio metu diktatorius rėžia pažadą susigražinti Ukrainos žemes į slavų šeimą;

vykti į festivalį šalyje, kurioje žmonės už kitą nuomonę žudomi ir sodinami į kalėjimus;

vykti į festivalį, kuris vyksta raketų paleidimo žemėje, raketų, kurios iš Baltarusijos skrieja į Ukrainos gyvenamuosius rajonus, mokyklas ir ligonines;

ir dar kartą, ar normalu vykti į šalį, kurios „vadas“ palaiko nė metų neturinčių kūdikių prievartavimus šalia esančioje Ukrainoje?!?!?!

Kaip supratau iš #LNKzinios žurnalistams duotų atsakymų jums vis tai yra norma.

Kaip sakėte, tai jūsų vyro gimtinė, sakėte, tą nuvalkiotą ir valkatų teroristų sugalvotą – „muzika karui neatstovauja“. Bet tarkim, priimkim šitą sovietinę klišę, bet jums kaip Lietuvos pilietei tai irgi išlieka norma?!?!

Alio, jūs kokiam pasaulyje gyvenate?

Ar tai vis dar nenugalima ta sovietinių žvaigždžių liga, kuri pilna pagiežos, pavydo nepriklausomai naujai kartai, kupina nostalgijos su žvaigždės blatu gautiems sovietiniams bananams ir žirneliams?!“ – rašė D. Kubilius.

Primename, jog liepos 13-ąją Baltarusijoje prasidėjo kasmetinis festivalis „Slavianski Bazaar“. Paaiškėjo, jog festivalyje dalyvauja ir viename vaikų konkurse teisėjavo Lietuvos dainininkė Birutė Petrikytė.

Šią žinią pranešė naujienų portalas „Žmonės“.

Portalo žiniomis, B. Petrikytė šiame festivalyje dalyvauja kasmet ir šiemet teisėjavo viename iš vaikų konkursų, bei teikė apdovanojimus.

Baltarusijoje vykstantį festivalį tradiciškai atidarė šalies prezidentas Aliaksandras Lukašenka.

Minėtam portalui su B. Petrikyte dėl komentaro susisiekti nepavyko. Tuo tarpu vieno kanalo žiniose moteris aiškino, jog nieko blogo savo dalyvavime festivalyje nemato, ir nenori painioti politikos su muzika.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer