Renata Norvilė – apie staigmenas, šeimos vertybes ir trankius vakarėlius: visa tai ne man

Atlikėja Renata Norvilė – tikras harmonijos ir pozityvo šaltinis. Birželio 29 dieną, po Joninių šurmulio, 44-ąjį gimtadienį švenčianti moteris portalui tv3.lt pasakoja, kad visuomet buvo ramybės šalininkė: tai jai leidžia atsipalaiduoti, būti savimi ir kitus žmones pamatyti tikrus, be kaukių. „Vaikus visada mokau skirti dėmesį“, – neslepia ji.

Moteris tikina, kad šiemet tiek jos, tiek vyro gimtadienio šventė – nesibaigiančioje darbų sūkuryje, tad ir šią teks atidėti. „Darbais užsivertę tiek, kad neturim laiko. Gal kažkada liepą atrasime laisvą minutę, kad galėtume atšvęst. Net nėra kada pagalvoti apie tas šventes. Keli metai iš eilės taip gaunasi, kad vis planuojame, bet vasaros darbymetis padaro savo“, – kalbėdama su naujienų portalu tv3.lt šyptelėjo ji.

Paklausta, ar kada nors apskritai mėgo trankius vakarėlius dideliame žmonių būryje, atlikėja patikino mėgstanti tik artimiausių žmonių kompaniją.

„Vakarėliai man nepatiko nuo pat jaunystės – visa tai ne man. Esu laisvės žmogus. Man patinka būti gamtoje, nes nereikia kažko apsimesti. Man svarbu, kad mano gimtadienyje nebūtų suvaidintų šypsenų – kai artimiausi žmonės džiaugiasi, galėdami būti šalia, tuo džiaugiuosi ir aš. Tas yra svarbiausia“, – neslepia ji.

Nuo pat vaikystės Renata buvo žmogus, mėgdavęs staigmena nustebinti artimiausius:

„Aš vaikystėje tėvams visada surengdavau staigmeną – net tada, kai nieko negalėdavau nupirkti. Ar nupiešdavau kokį nors atviruką, kuriame iškirpdavau akytes iš vaisų lapelių. Iki šiol darau staigmenas – vyrui iškloju žiedlapių takelį, šiemet bijūnų lapais išklojau stalą. Norėjome, kad vyras, atsibudęs ryte, jau matytų staigmeną. Lygiai taip pat elgiasi ir mano vaikai: jie arba ką nors nupiešia, arba, kaip dabar labai paprasta, nubėga kažkur ir prirenka lauko gėlių, nulipdo kažką iš plastilino. Vaikus visada mokau skirti dėmesį. Bent jau miela staigmenėlė gimtadienio proga labai džiugina širdį“, – dalijasi moteris.

„Tą pačią dieną gimtadienius visada paminime, susėdame išgerti bent puodelį kavos, kartu papusryčiauti, pavakarieniauti. Mūsų šeimai gimtadieniai yra svarbūs“, – kalba ji.

Įsimintini metai

Paklausta apie prabėgusius metus, R.Norvilė neslepia, kad šie jai buvo itin geri ir kupini naujų dalykų, kurių netemdė negerumai.

„Niekada nesakau, kad man buvo juodi metai ar itin geri. Ne. Kaip yra, taip jau yra – manau, kad viskas vyksta dėl kažkokios priežasties. Man iš šių metų yra ką prisiminti. Galų gale – visi juk esame sveiki, tuo tikrai reikia džiaugtis. Kad kažkur kažkas nepavyko yra gyvenimiška. Tikrai neišvengsime nevykusių smulkmenų, bet svarbiausia, kad turiu viską, ko reikia – gražią šeimą, stogą virš galvos ir sveikatą“, – teigia ji.

Paklausta, ar bėngant metams savyje pastebi ryškius pokyčius, Renata neslepia, kad vienas dalykas jos gyvenime niekada nesikeitė:

„Kiek save pamenu, man šeima visada buvo pirmoje vietoje. Kai buvau mažytė, man mamytė ir tėvelis buvo pirmoje vietoje. Kai buvau panelė, važiuodavau į užsienį, visada ilgėdavausi namų. Kai atsirado šeima, man ji tapo prioritetu. Man didžiausia vertybė yra šeima.“

Renata namuose – mylinti mama ir žmona, taip pat ir menininkė bei atlikėja. Nors didelę dalį jos gyvenimo dabar užima laikas šeimai, savęs ji tikrai neapleidžia ir toliau ieško naujų veiklų ir stengiasi tobulėti. 

„Visi vaidmenys yra su meile. Visi mes turime savo darbus – gal kai kuriems jis yra kančia, bet aš savo darbą dirbu su didžiule meile. Jei turi planą, viską galima suderinti, tačiau jei paklaustumėte manęs, kas yra svarbiausia, tai būtų šeima. Ji yra visa ko pagrindas ir jei šeimos santykiai – geri, tada projektai ir kitos veiklos taip pat puikiai dėliojasi.

Vis dėlto su vyru neseniai kalbėjome, kad viskas dabar yra skirta vaikams. Galvojame apie jų pusryčius, pietus, vakarienę ir nors mokslo metai jiems baigėsi, visą laiką būname kartu. Kadangi visi dirbame su projektu „Maisto kelias“, turime nuolat filmuotis, keliauti. Mūsų režimas labai įtemptas ir nuo ryto iki vakaro yra trintis, tad su Deiviu savęs klausiame – kada tai pasibaigs, kada ateis laikas mums?“ – sako ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer