„FSB agentas“ praneša, kad Putinui gyventi liko treji metai

Nesiliaujant spekuliacijoms dėl Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikatos, pranešama, esą neįvardintas Rusijos saugumo tarnybos (FSB) agentas bėgliui ir buvusiam FSB agentui Borisui Karpičkovui pranešė apie sunkią V. Putino sveikatos būklę.

Neįvardinto „agento“ žinutėje B. Karpičkovui esą skelbiama, kad V. Putinas buvo įspėtas, kad jam liko gyventi tik treji metai. Tariamas FSB agentas tvirtino, kad Rusijos prezidentą kamuoja „sunki sparčiai progresuojančio vėžio forma“.

„FSB agentas“ esą paaiškino, kad karo vadovui liko „ne daugiau nei dveji ar treji metai“, jis taip pat praranda regėjimą, praneša „Mirror“. Žinutėje taip pat pridurta, kad V. Putinas atsisako nešioti akinius, nes baiminasi, kad taip pripažins tam tikrą savo silpnumą.

Beje, kad V. Putinas išties atsisako nešioti akinius, kiek anksčiau tvirtino ir Rusijos žmogaus teisių aktyvistas Markas Feiginas.

V. Putino sveikata ir privatus gyvenimas Rusijoje yra tabu ir beveik niekada neaptariama viešai. Nepaisant to, kad Vakarų pasaulyje jau ilgai spekuliuojama apie V. Putino sveikatos būklę.

Balandžio pradžioje Rusijos tiriamosios žurnalistikos leidinys „Projekt“ paskelbė tyrimą apie V. Putino sveikatą, kur pateikė įrodymų, jog jį kelionėse lydi didelė medikų brigada, kurioje yra ir gydytojų onkologų.

Vis dėlto Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, atsakydamas į užsienio žiniasklaidos klausimą apie V. Putino sveikatą, atsisakė pripažinti bet kokią ligą.

Atsakydama į Prancūzijos transliuotojo TF1 klausimą, S. Lavrovas sakė: „Nemanau, kad sveiko proto žmonės gali matyti šiame asmenyje kokios nors ligos ar negalavimo požymių“.

Be to, S. Lavrovas tikino, kad V. Putinas, kuriam spalį sukaks 70 metų, viešumoje pasirodė „kiekvieną dieną“.

„Galite žiūrėti jį ekranuose, skaityti ir klausytis jo kalbų, – tvirtino S. Lavrovas. – Palieku tai sąžinei tų, kurie skleidžia tokius gandus“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer