Žvalgyba: Rusija dalies savo karininkų šeimas „paėmė įkaitais“

Kaip skelbia Ukrainos Gynybos ministerijos Pagrindinis žvalgybos direktoratas, Vakarinėje Rusijos karinėje apygardoje karininkų šeimoms buvo uždrausta išvykti iš šalies, o įsakymus vykdyti atsisakančių karininkų šeimoms grasinama deportacija į Rusijos Federacijos Tolimųjų Rytų regionus.

„Vakarų karinės apygardos vadovybė jau įsakė priverstinai iškeldinti keletą 6-osios oro pajėgų 6-osios armijos sraigtasparnių ir oro gynybos atskirojo pulko karių šeimų iš tarnybinių butų“, – pranešė Ukrainos žvalgyba, skelbia UNIAN.

Didžiosios Britanijos žvalgybos duomenimis, Rusijos kariuomenė per daugiau nei tris plataus masto karo Ukrainoje patyrė didžiulių nuostolių tarp vidutinio ir jaunesniojo rango karininkų.

Netekus nemažos dalies jaunesnės kartos karininkų, gali paaštrėti problemų, susijusių su vadovavimo ir kontrolės požiūrio modernizavimu, taip pat dar labiau pablogėtų Rusijos kariuomenės moralė.

Savo ruožtu Ukrainos ginkluotosios pajėgos skelbia nuo karo pradžios nukovusios bent 30 350 Rusijos karių.

Taip pat Ukrainos kariai sunaikino 207 lėktuvus, 174 sraigtasparnius, 1349 tankus, 3282 šarvuočius, 643 artilerijos pabūklus, 205 raketų sistemas, 13 laivų, 2258 mašinas, 76 kuro cisternas, 507 bepiločius orlaivius, 93 priešraketinės gynybos sistemas, 4 mažo nuotolio balistinių raketų sistemas bei 48 specialiosios įrangos vienetus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer