Garsioji „Teletabių“ saulė užaugo: nepatikėsite, kaip ji atrodo dabar

Ar prisimenate garsiąją „Teletabių“ saulę? Nepatikėsite, kaip šiuo metu atrodo mergina, daugumai iki šiol atpažįstama kaip viena iš serialo „Teletabiai“ aktorių. Pranešama, kad mergina neturi nieko bendro su aktoryste ir dirba saugumo srityje.

Jess Smith būdama dar visai maža išgarsėjo kone populiariausiame seriale vaikams – „Teletabiai“. Čia ji suvaidino saulytę, kuri vis šypsodavosi ir krykštaudavo.

Pati Jess pasakoja, kad į serialą ji pateko visai netikėtai. Pasirodo, kad Jess buvo pastebėta ligoninėje, į kurią ji kaip tik tądien buvo atvykusi su mama.

Tuo metu į ligoninę įžengęs „Teletabių“ prodiuseris ieškojo plačiai besišypsančių kūdikių, kurie savo šypsena užburtų kitus. Tad būtent taip mergina ir gavo vaidmenį seriale „Teletabiai“, rašoma mirror.co.uk.

Sugrįžti į aktorystę neplanuoja

Nors Jess pasakoja, kad iš filmavimo aikštelės pernelyg daug kažko neprisimena, nes buvo visai maža, tačiau „Daily Star“ ji yra pasakojusi, kad kiekvieną sykį ją prajuokindavo priešais pastatytas veidrodis:

„Prieš mane buvo pastatytas veidrodis, tad matydama jame save vis juokiausi iš savęs.“

Juoktis priversdavo ne tik savo pačios atvaizdas, tačiau ir tėtis: „Kad žiūrėčiau į kamerą, tėtis visuomet laikydavo kokį nors žaislą, kad šis mane pralinksmintų. Žvelgiant į tai šiandien, tikrai matosi, kad tai puikiai veikė.“

Šiuo metu J. Smith, nors ir visai nebeturi nieko bendro su aktoryste, tačiau, kaip teigia ji pati, gatvėje vis dar sulaukia aplinkinių žvilgsnių. Ji sako, kad žmonės iki šiol ją atpažįstą kaip garsiąją „Teletabių“ saulę įkūnijusį kūdikį.

Neseniai viename interviu Jess atviravo, kad šiuo metu ji didžiąją savo laiko dalį skiria kelionėms. „Prieš pradėdama kurti šeimą noriu aplankyti kuo daugiau šalių“, – sakė ji.

Taip pat Jess dirba saugumo srityje, kurioje ir planuoja kurti tolimesnę savo ateitį, o sugrįžti į aktorystę net negalvoja.

Primename, kad serialas „Teletabiai“ buvo vienas populiariausių visame pasaulyje. Ši laida buvo transliuojama skirtinguose pasaulio kampeliuose, neaplenkė ir Lietuvos – ne vienas praleido vaikystę žiūrėdamas „Teletabius“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer