Sukrečiantis ruso žiaurumas: nužudytą 21-erių mylimąją suvyniojo į kilimą

26-erių Maksimas Molotovas prisipažino nužudęs savo 21-erių merginą Valeriją Belousovą ir suvyniojęs jos kūną į kilimą po to, kai pora girtaudama susipyko savo namuose Permėje, Rusijoje rugpjūčio 4 dieną.

Vaikinas, peiliu subadęs savo merginą ir suvyniojęs jos kūną į kilimą prieš išmesdamas jį pro balkoną, buvo sulaikytas Rusijos policijos, rašo mirror.co.uk.

Peiliu bedė 50 kartų

Kaltinamasis 26 metų M. Molotovas, prisipažinęs įvykdęs kraupų nusikaltimą, užpuolė 21-erių V. Belousovą, kai jie susipyko išgertuvių namuose metu, ankstyvą rugpjūčio 4-osios rytą.

Policija teigia, kad jis daugiau nei 50 kartų dūrė jai peiliu, po to suvyniojo jos kūną į kilimą ir išmetė jį iš trečio aukšto balkono. Tada M. Molotovas nutempė jos kūną link automobilio, bet galiausiai pabėgo, kai jį pastebėjo liudininkas, pranešė policija.

Viena neįvardyta draugė vietos žiniasklaidai pasakojo, kad M. Molotovas tos pačios dienos rytą jai paskambino iš nužudytosios telefono ir paklausė, ar ji matė Valeriją.

Pranešama, kad jo liudijimai buvo keisti – jis teigė, kad grįžo namo, juose užtiko vagis, vieną jų nužudė ir susuko kūną į kilimą.

Draugė vietos žiniasklaidai pasakojo, kad Valerijos tėvai paskambino ir pasakė, kad M. Molotovas mušė jų dukrą, sulaužė nosį ir mirtinai subadė peiliu arba atsuktuvu.

Valerija studijavo Permės valstybinio universiteto Geografijos fakultete ir likus vos trims dienoms iki mirtino išpuolio pradėjo dirbti naujame darbe.

Ji susipažino su Maksimu prieš dvejus metus, kaip pranešama, jos šeima ir draugai priešinosi tokiems santykiams.

Ji buvo palaidota sekmadienį, o M. Molotovas, kuris, policijos teigimu, anksčiau yra teistas, buvo suimtas. Jis laukia teismo dėl įvykdytos žmogžudystės ir, jei bus nuteistas, jam gresia ilga laisvės atėmimo bausmė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer