Gimtadienį švenčianti Donata Račaitė – apie gyvenimo pamokas: sau nuolat primena viena

TV3 žinių vedėja Donata Račaitė saulėtą birželio 6-ąją švenčia gimtadienį. Moteriai šis mėnuo bus pilnas džiugių akimirkų – jau greitai ji žengs prie altoriaus.

Naujienų portalui tv3.lt žinių vedėja papasakojo, kokius linkėjimus iš artimųjų ir kolegų girdėjo dažniausiai ir prisiminė praėjusių metų pamokas.

Jau birželio mėnesį D. Račaitė ištars „taip“ mylimąjam Mantui. Pasak moters, būtent dėl artėjančių vestuvių šis gimtadienis jai nėra labai ypatinga šventė.

„Šiais metais tas gimtadienis nublanksta prieš kitus artėjančius gyvenimo įvykius. Man tai šiemet – eilinis pirmadienis. Važiuoju tiesiai į darbą, bus paprasta darbo diena. Nei švęsti nusiteikusi, nei ką.

Žinoma, kasmet būna labai malonu, kai žmonės prisimena, pasveikina, to dėmesio vis tiek gauni daugiau nei įprastai.

Savaitgalį atšvenčiau, buvau susitikusi su draugais, leidau laiką su savo šeima. Tai kaip ir paminėjau.

Nuotaika gera, bet nusiteikusi darbui“, – tikina Donata.

Sveikinimai gimimo dienos proga D. Račaitę apgaubė jau nuo ankstaus ryto – sveikino kolegos ir draugai. Tiesa, artimųjų linkėjimai atspindėjo aktualijas:

„Truputį tie linkėjimai šiemet atliepia pasaulinius įvykius, tą foną, kuriame mes gyvename. Linkėjo ramybės, kad viskas bus gerai. Tie linkėjimai šiemet nėra asmeniški, jie globalesni.

Su naujienų srautu esu itin susijusi ir pati, visa tai turiu pakelti, viskas pereina per mane. Sveikinantys linkėjo ramybės ir tikėjimo, kad viskas greitai pasibaigs.

Tikiuosi, kad įtampa atslūgs ir vėl galėsime džiaugtis, nes dabar viskas atrodo tvarkoje, bet vis vien ta neramybė yra, visi žinome, kas vyksta ir jaučiame įtampą.

O kas liečia asmeninius linkėjimus, artimieji žino, jog šie metai ir ši vasara bus kupina reikšmingų įvykių man, tad linki sėkmingų metų“.

„Visą gyvenimą svajojau, kad mano vestuvės bus birželio mėnesį, nes esu gimusi birželį, be to, tai vasaros pradžia – visi atostogauja ir puikus oras. Taip iškrito, kad visą mėnesį tos progos ir seks viena kitą“, – tikina pašnekovė.

Jau ne vienerius metus kiekvieną vakarą žinias vedančiai Donatai šie metai buvo ypatingi – visą pasaulį sukausčiusią pandemiją ir vėliau prasidėjusį karą jai tenka pamatyti artimiau nei daugeliui lietuvių. Pasak jos, tai paveikė ir jos gyvenimą už televizijos studijos.

„Teko daug dirbti, mažiau ilsėtis, bet tą reikėjo padaryti ir tuo džiaugiausi.

Gal nuskambės banaliai, bet ypač paskutinių įvykių fone išmokau džiaugtis kiekviena diena. Nežinai, kada viskas gali apsiversti aukštyn kojomis.

Kai apninka kokia nors niūrėsnė nuotaika dėl kažkokių smulkmenų, stabdau save ir galvoju: stop, Donata, pasižiūrėk, kas darosi pasaulyje. Neturi teisės dėl kažko išgyventi, nes viskas yra gerai, ir gali būti šimtus kartų blogiau“, – svarsto pašnekovė.

Na, o artėjančius metus moteris pradės vestuvėmis – ir norėtų, kad jie būtų kur kas aktyvesni nei praėję.

„Kas liečia asmeninius dalykus, tikiuosi daugiau pakeliauti, kažką patirti. Tie pora metų, kai sėdėjome namuose, buvo tikrai suvaržytas laikotarpis, buvo darbas ir namai, kažkokių išvykų nebuvo.

Norėčiau tokių metų, per kuriuos galėčiau patirti kuo daugiau nuotykių. Didžiausi pokyčiai jau yra įvykę ir tuojau įvyks, o toliau kaip tik norėčiau ramybės“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer